Обласна школа професійного розвитку учителів англійської мови»

Раз досягнутий успіх забезпечить заохочення
й бажання повторити його.
Саме така самосвідомість і породжує мотивацію.

19 квітня 2017 року на базі Донбаського державного педагогічного університету відбулося друге заняття Обласної школи професійного розвитку «Особливості планування сучасного уроку англійської мови» із теми «Мотивація як рушійна сила процесу вивчення англійської мови». Метою другої зустрічі стало підвищення професійної компетентності молодих спеціалістів, учителів англійської мови, які лише розпочинають своє викладацьке життя.
У роботі заходу взяли участь представники міст: Добропілля, Лимана, Краматорська, Покровська, Слов’янська, а також Бахмутського, Костянтинівського, Покровського та Слов’янського районів.
Із вітальним словом до учасників заходу звернулася методист відділу гуманітарної освіти Донецького облІППО Мочикіна Марина Віталіївна, яка розповіла про те, що існує багато визначень мотивації. Мотивація – це процес спонукання себе та інших до досягнення особистих цілей або цілей організації й наголосила на тому, що, дійсно, люди активно діють тоді, коли впевнені, що вибрана тактика приведе до бажаної мети.
Керівник Школи, Прокопенко Лариса Миколаївна, учитель англійської мови Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Слов'янської районної ради, побудувала своє заняття так, що цікаво було працювати всім. Спочатку учасники школи за допомогою цікавої гри об’єдналися в групи. Опрацювавши теоретичний блок, вони презентували своє власне бачення значення мотивації для навчання, для визначення життєвої позиції учнів, виокреслили важливість мотивації для вчителів та батьків.
Під час групової роботи учасники заходу виконували диференційовані компетентнісно орієнтовані завдання, що можна використовувати для мотивації учнів на уроках та в позаурочній діяльності.
Дякуємо Прокопенко Ларисі Миколаївні за атмосферу творчості, доброзичливості, оптимізму та позитиву, яку їй вдалося створити на занятті! Бажаємо колегам нових креативних ідей, успіхів у реалізації задумів. Щира подяка також ректору ДДПУ та деканату філологічного факультету ДДПУ за теплий прийом та гостинність.
До наступних зустрічей на заняттях навчального тренінгового курсу!

Дивитись фоторепортаж...