Новини інституту

13 грудня 2018 року на базі Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради Донецької області відбувся обласний форум «˶Я маю право̋: врядування учнів, батьків і вчителів як інструмент демократизації школи».

Згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 12 грудня 2018 року в м. Слов’янську був проведений обласний семінар-практикум «Реалізація ідей сталого розвитку у виховному процесі ЗЗСО та ЗПО»

Процес підвищення фінансової грамотності населення нині став світовим рухом. І в освітньому просторі навчальних закладів Маріуполя впевнено утвердився експеримент з упровадження курсу «Фінансова грамотність».

Після цьогорічної конференції Eurochild Україну було обрано однією з 5 країн (серед інших — Німеччина, Франція, Великобританія та Мальта), що має здійснити аналітичне дослідження щодо залучення та участі дітей у правозахисних питаннях і законотворчих процесах своєї країни.

10.12.2018 у межах дистанційної школи «Середовище MS Excel як інструмент для автоматизації розв’язування обчислювальних задач» (https://olymp.eschool.dn.ua/) відбулося 8 заключне он-лайн заняття для вчителів інформатики.

06 грудня 2018 року в місті Слов’янську на базі дошкільних закладів Слов’янської міської ради відбувся методичний фестиваль «Ігрова гармонія» для методистів МК, керівників ЗДО,  керівників МО з гурткової роботи.

05.12.2018 року на базі ЗДО № 91 «Лісова казка» управління освіти Краматорської міської ради (завідувач Степанченко Г. Ю.) продовжила роботу обласна авторська творча майстерня «Формування життєвих компетенцій дошкільників у процесі соціально-фінансової освіти».

04-05 грудня 2018 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проектування індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагогічних працівників у контексті євроінтеграції освітнього середовища», присвячена 80-ти річчю Донецького ОБЛІППО.

2 грудня 2018 року девʼятнадцятий рік поспіль юні шанувальники Кобзаревого слова зібралися з усіх куточків області для участі в ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

29 листопада 2018 року в місті Слов’янську на базі КЗ ДНЗ № 3 «Ромашка» Слов’янської міської ради продовжив свою роботу Всеукраїнський науково-практичний семінар «Впровадження технології формування навичок сталого розвитку в закладах дошкільної освіти».

29 листопада 2018 року на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» відбувся круглий стіл за участю учнів закладів загальної середньої освіти Донецької області – учасників обласного конкурсу творчих робіт, присвячених 100-річчю Української революції 1917-1921 рр. 

29 листопада 2018 року в КПІ імені Ігоря Сікорського було вручено дипломи лауреатів стипендії Президента України переможцям IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Сторінка 1 із 57