Новини інституту

21 серпня 2019 року на базі Краматорської української гімназії продовжив свою роботу V Конгрес освітян Донеччини «Нова українська школа: вчимося вчити по-новому». До роботи долучилися 288 осіб: методисти та керівники МО міських, районних, ОТГ, педагоги опорних шкіл та ЗЗСО.

20 серпня 2019 року на базі Краматорської української гімназії відбулось урочисте відкриття V Конгресу освітян Донеччини «Нова українська школа: вчимося вчити по-новому». Конгрес — це чудова традиція, важлива настановча науково-методична подія, нагода для кожного з нас обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, ознайомитися із сучасними методами та інноваційними технологіями.

19 серпня за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністерки освіти і науки Лілії Гриневич відбувся традиційний освітянський форум — Всеукраїнська серпнева конференція. Цього року темою масштабної зустрічі освітян з усієї України була «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи».

У липні 2019 року в Маріупольському технічному ліцеї пілотувався англомовний Масовий відкритий онлайн-курс (MOOC) із медіаграмотності «Very Verified! A Course on Media Literacy»

Згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 10 липня 2019 року № 1/9-438, з метою активізації наукової, творчої діяльності школярів і молоді у прагненнях розвивати свої знання в царині голодоморних та геноцидних студій, збереження пам’яті про голод-геноцид 1932–1933 рр. та формування на цій основі поваги до прав людини і гуманістичних цінностей розпочато ІV Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко (далі – Конкурс).

26–27 червня 2019 року відбувся ІІ етап підготовки практичних психологів інклюзивно-ресурсних центрів — теоретична частина «Узагальнення та систематизація знань щодо користування психодіагностичним інструментарієм» за програмою «Користування психодіагностичними методиками WISC-IV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD»

З 20 по 21 червня сонячне місто Коблево Миколаївської області зустрічало гостей зі всієї України на міжнародний науково-практичний семінар із фінансової та соціальної освіти дошкільників «Афлатот».

Поїздка на Черкащину зібрала 27 школярів із мм. Добропілля, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Мирнограда, Покровська, Слов’янська. Учасники подорожі – переможці різноманітних учнівських олімпіад.

14 червня 2019 р. настав останній день перебування учнів Донецької області у Литві, і пригоди були не менш цікавими та пізнавальними за попередні дні. Школярі відвідали цікаву екскурсію у старовинному Тракайському замку – найбільшому зі збережених у Литві старовинних замків, що знаходиться у стародавній резиденції литовських князів – місті Тракай.

13 червня 2019 року в антикризовому медіацентрі м. Краматорська відбувся круглий стіл «Упровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику», учасниками якого стали понад 50 педагогів Донецької та Луганської областей, представники Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій, управлінь освіти, методичних кабінетів Краматорської та Лисичанської міських рад, журналісти, військові.

Ранок 13 червня для учнів Донеччини, які беруть участь у литовсько-українському проекті «Сприяння освітнім ініціативам у Новій українській школі: на шляху до змін – 2019», розпочався надзвичайно урочисто – зустріччю з послом Швеції у Литві М. Лундквіст та вже знайомим послом України у Литві В. Яценківським.

12 червня 2019 року в бізнес-центрі SA&GA відбулось урочисте нагородження переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, IV етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України, конкурсів за підтримки Міністерства культури України та їх педагогів-наставників «Талант. Інтелект. Творчість». Урочисте нагородження проходило під патронатом Донецької обласної державної адміністрації.

Сторінка 1 із 75