Новини інституту

В закладах освіти Донецької області проводяться заходи з нагоди Дня захисника України: виховні години «Воїн крізь віки», флеш-моби, тематичні уроки з історії України «За що боролася Українська повстанська армія» (11-й клас), «Військова еліта Української революції 1917-21 рр.» (10-й клас), «Запорізьке козацтво – гордість української нації» (8-й клас), «Військо і військове мистецтво середньовічної України: княжа доба» (7-й клас) та ін.

10-11 жовтня 2018 року у м. Києві з офіційним візитом перебував Брент Хатчесон, директор освітніх технологій LEGO Education, засновник методики «Шість цеглинок».

11 жовтня 30 педагогів Донецької області зібралися на нараду з питань організації, підготовки та проведення учнівських олімпіад з біології та екології. 

Шановні колеги! Відділом фізичної культури та спортивно-масової роботи буде проведено Web-марафон «Ми за здоровий спосіб життя!» для закладів дошкільної та загальної середньої освіти

8-9 жовтня 2018 року у м. Святогірську відбувся семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи» в межах реалізації проекту «Безпечна та дружня до дитини школа»

 

09 жовтня 2018 року відділом організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості та відділом дистанційного навчання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено вебінар «Організація та проведення Інтернет-олімпіад» (для методистів МК (НМЦ), керівників МО, учителів ЗЗСО).

08.10.2018 р. на web-платформі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся вебінар «Імпровізована сцена. Опановуємо мову танцю» для методистів МК, керівників МО художньо-естетичного циклу і вчителів мистецьких дисциплін.

4-5 жовтня у м. Харкові відбувся Всеукраїнський семінар «Культурна спадщина олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів в Україні».

2 жовтня 2018 року з метою підвищення професійної компетентності новопризначених керівників та членів управлінського кадрового резерву щодо технології раціонального розподілу часу відбулося заняття у Школі фахової майстерності «Впевнений старт». 

В рамках реалізації проекту «Інформування про мінну небезпеку з 28 по 30 вересня 2018 р. на базі Донецького облІППО було проведено триденний тренінг з підготовки тренерів.

29 вересня 2018 року у місті Лимані було проведено міський (відбірковий) етап XVІ Всеукраїнського турніру юних правознавців, куди як експерта-консультанта було запрошено методиста відділу суспільних дисциплін Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Михальову С. В.

28 вересня у м. Києві розпочав роботу Всеукраїнський Форум з учнівського соціального проектування, що відбувся в межах проекту «План дій: учнівські соціальні проекти».

Сторінка 1 із 50