Новини інституту

Насиченими, цікавими, інтерактивними виявилися 17 та 18 жовтня 2017 року. З педагогами початкової школи опорних навчальних закладів Донецької області працювали вчителі початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І ступеня «Джерельце»

18 жовтня 2017 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 в межах роботи Обласної лабораторії освітніх технологій  відбувся семінар із теми «Особливості використання та функціонування педагогічної моделі «перевернутий клас» 

18 жовтня 2017 року на базі загальноосвітньої школи № 15 м. Слов’янська в межах роботи Школи методиста-початківця відбувся обласний семінар-практикум із теми «Аналіз та планування як стратегічний підхід в організації методичної роботи.

18 жовтня 2017 року в м. Києві проведений Національний круглий стіл «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення» для фахівців обласних Інститутів післядипломної педагогічної освіти, які опікуються зазначеними питаннями

17 жовтня 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Краматорська вперше був проведений обласний науково-практичний семінар з теми «Реалізація принципів полікультурності в технологічній освіті школярів» для вчителів трудового навчання та технологій. 

З 13 по 15 жовтня 2017 року в комунальному підприємстві «Обласний дитячо-молодіжний оздоровчо-санаторний комплекс «Перлина Донеччини» м. Святогірська  пройшов тренінг для вчителів початкової, основної та старшої школи за проектом «Вчимося жити разом»

13 жовтня 2017 року відбувся web-семінар за темою «Роль протестантських церков і релігійних організацій у піднесенні релігійної, культурної і соціальної сфери України»

У межах Року німецької мови в Україні з 18 по 22 вересня 2017 року було проведено І етап обласного фестивалю «Мій кращий урок німецької мови». Мета фестивалю – обмін та популяризація досягнень, методичних знахідок творчих учителів німецької мови області, поширення їх досвіду.

10 жовтня 2017 року завершила роботу обласна авторська творча майстерня з теми «Розвиток фахової майстерності вчителів фізики щодо проведення фізичного експерименту та практикуму» (з досвіду роботи вчителя фізики, учителя-методиста, відмінника освіти України Касьяна Григорія Степановича). 

 

11 жовтня 2017 року відповідно до плану роботи Донецького облІППО відбулося чергове заняття онлайн-університету «Все про здоров’я» з теми «Прокрастинація, або феномен «відкладання на потім»: причини та шляхи подолання». 

11.10.2017 р. на базі Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Краматорської міської ради та 12.10.2017 р. на базі Маріупольського міського технологічного ліцею відбулися фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнського турніру юних правознавців.

Робота над випуском шкільної газети об’єднала учасників навчального тренінгового курсу «Шкільний прес-клуб як засіб формування ключових компетентностей учнів», третє заняття якого відбулося 12 жовтня 2017 року на базі Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8.

Сторінка 1 із 23