Новини інституту

22-23 травня 2018 року за підтримки Донецького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» в отельному комплексі «Полярна ведмедиця» м. Святогірська департаментом освіти і науки Донецької ОДА та Донецьким облІППО проведено педагогічну конференцію «Досягнення, відкриття та шляхи розвитку універсального освітнього простору ОТГ»

23 травня 2018 року на базі Дружківського методичного кабінету відбувся семінар-тренінг «Інформаційна безпека дитини» для методистів міських (районних) МК (МЦ) та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, метою якого стала актуалізація проблеми медіабезпеки дошкільників та сприяння створенню психолого-педагогічного забезпечення щодо інформаційної безпеки дитини в умовах ЗДО та родини.

21 травня у м. Волновасі та 23 травня у м. Мирнограді відбулися обласні семінари-практикуми з теми «Впровадження в навчально-виховну роботу Бойового гопака в загальноосвітні навчальні заклади» для учителів фізичної культури та «Захисту Вітчизни» опорних шкіл області.

Приємною згадкою на все життя, ще одним відкриттям себе та величі Тараса Григоровича Шевченка залишиться для юних словолюбців Донецької області подорож до Канева на Тарасову (Чернечу) гору, де похований Кобзар.

Натхненні, спрямовані у творчий політ педагоги 23 травня 2018 року зібралися у Слов’янську, щоб презентувати свої перші успіхи на ІІ Обласному методичному параді «Окрилений філолог»

23 травня на базі Центру творчості та дозвілля м. Покровська відбувся семінар-практикум із теми «Створення системи учнівського самоврядування в умовах групи подовженого дня»

18 травня 2018 року в місті Українськ Донецької області відбувся афілійований міні-EdCamp з теми #Нова школа#інтегрований простір. Цей захід об’єднав педагогів Донецької, Луганської, Вінницької та Сумської областей.

17.05.18 року в межах дистанційної школи (https://olymp.eschool.dn.ua/) відбулося онлайн-заняття для вчителів інформатики з теми «Розв’язання задач на підбір параметра для учителів інформатики – учасників дистанційної школи».

У Всесвітній День вишиванки в місті Бахмуті відбулося урочисте відкриття першого в Україні ресурсного центру Британської Ради, що розташований на базі Бахмутської загальноосвітньої школи №5 з профільним навчанням.

Уже традиційно у третій четвер травня весь світ святкує День вишиванки. Це свято, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже набуло широкої популярності. У країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії проводяться акції, присвячені українській вишивці.

16 травня 2018 року відповідно до плану Донецького ОІППО проведено друге заняття онлайн-університету «Все про здоров’я» з теми «Запобігання булінгу та кібербулінгу в освітньому середовищі» для фахівців психологічної служби та класних керівників.

15 травня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу № 1 Покровської міської ради Донецької області відбувся обласний семінар-практикум «Інноваційні підходи до духовно-морального виховання особистості».

Сторінка 1 із 45