Новини інституту

17 вересня 2020 року відбувся практико-орієнтований семінар Клубу дефектологів «Створення методичного середовища розвитку логопедичного супроводу дітей різних категорій» у дистанційному форматі. У заході взяли участь 40 осіб.

17 вересня 2020 року відділом гуманітарної освіти в дистанційному форматі проведено перше заняття навчального тренінгового курсу «Шкільний пресклуб як засіб формування ключових компетентностей учнів» з теми «Аудиторія шкільного медіа».

17 вересня 2020 року в дистанційному форматі відбулося третє заняття обласної творчої групи, яка в складі 14 філологів-україністів працює над розробленням електронного методичного посібника «Інструментарій біоадекватних уроків української мови та літератури».

Журі Всеукраїнського конкурсу «Радянське минуле: (пере)осмислення історії» (далі – Конкурс), який є частиною міжнародного проєкту «Конкурс з історії у Білорусі, Грузії, Молдові та Україні ІІ», що виконується спільно DVV International в Україні та Всеукраїнською асоціацією «Нова Доба» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, завершило процес оцінювання конкурсних робіт, що були подані учасниками з усіх регіонів України.

16 вересня 2020 року відбувся вебінар-консультація «Методичні рекомендації щодо участі індивідуальних учасників / команд учнів ЗЗСО / ЗПО у ІV (обласному) огляді-конкурсі краєзнавчих учнівських дослідженьМоє місто (село) на долоні» (далі – Огляд-конкурс) для індивідуальних учасників / шкільних команд учнів ЗЗСО / ЗПО Донеччини (потенційних учасників) та їх наставників. У заході взяли участь 80 осіб. Цьогоріч Огляд-конкурс проходитиме у трьох номінаціях: «Донеччина в історичній ретроспективі», «Мистецький челендж “Етнічна Донеччина”», «Чисте місто, чиста оселя, чиста душа».

16 вересня 2020 року відповідно до плану роботи відділу гуманітарної освіти відбувся вебмарафон з теми «Актуальні питання викладання предметів «Зарубіжна література», «Російська мова», «Німецька мова», «Англійська мова», «Французька мова». Підготовка до олімпіад» для 135 керівників МО та вчителів-словесників міст, районів, ОТГ Донецької області.

Розклад дистанційних заходів онлайн-школи з питань освітнього менеджменту у другій половині вересня 2020 року

16 вересня відділом соціально-психологічного супроводу розвитку особистості проведено семінар-практикум «ІКТ в системі психологічного супроводу», до якого долучилися 33 фахівці психологічної/соціальної служби регіону.

Підвищенню вмотивованості учасників постійно діючого семінару «Плекаємо обдарованість разом!» щодо здійснення якісного психолого-педагогічного супроводу обдарованих дітей та молоді сприяло друге заняття в його межах, яке відбулося 15 вересня у форматі онлайнової дидактичної квест-гри «5 кроків до зірок».

Шановні освітяни! Щороку всеукраїнська Асоціація керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» проводить конференції, у межах яких відбувається представлення педагогічного досвіду різних областей України.

Сьогодні глобальний тренд цифрової світової економіки вступає в активну фазу свого розвитку. У провідних країнах світу концепцію «Індустрія 4.0» та розробки цифрових технологій як на державному, так і на корпоративному рівні почали масово розвивати в державних програмах і стратегіях бізнесу. Практична площина розв’язання цих питань на регіональному рівні досить швидко актуалізується, що є відповіддю на системні виклики.

11 вересня відбувся останній день живого спілкування координаторки проєкту «60 уроків Європи» Світлани Бацюкової з учнями сільської місцевості та невеличких міст Донецької області. Цього разу уроки Європи були проведені для учнів 5 та 6 класів Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та 4-го класу Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Слов'янської міської ради Донецької області.

Сторінка 1 із 110