Новини інституту

Поки всі відпочивають, директори продовжують вчитися! У серпні розпочав свою роботу новий кластер літньої онлайн-школи з питань освітнього менеджменту.

Незважаючи на умови карантину, 04 серпня 2020 року в Київському Палаці Спорту відбулась одна з найголовніших подій в освітній галузі – відкрилася Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu».

Консалтинговий центр організації початкової освіти продовжує висвітлювати актуальні питання щодо виховання малечі та наводити низку рекомендацій.

Сучасні діти є дуже активними, тому часто батьки не розуміють їхню поведінку. Багато питань виникає в процесі виховання і навчання, і отримання відповіді вкрай важливе, оскільки від цього залежить майбутнє дитини. У відео представлено те, на що потрібно звернути увагу батькам, якщо дитина не слухається та не розуміє прохань.

03 серпня в межах першої серпневої лекції були розглянуті питання щодо законодавчого регулювання організації та системи управління закладом загальної середньої освіти.

У межах проєкту «Літня онлайн-школа з питань освітнього менеджменту» 29 липня 2020 року проведено черговий вебінар для керівних кадрів на одну з актуальних тем сьогодення «Кошторис ЗЗСО як бюджетної установи: структура, особливості складання та виконання».

Проєкт «Розвиток STEM-освіти у Донецькій області», що започаткований департаментом освіти і науки Донецької ОДА і Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки департаменту інвестицій Донецької ОДА та ГО «Центр розвитку майбутнього», є першою спробою в Україні узагальнити всі вектори розвитку цього напряму.

"Нервова система живого організму" - таке визначення системи внутрішнього контролю у закладі освіти дали учасники чергового вебінару, що відбувся 28.07 в рамках роботи літньої онлайн-школи з питань освітнього менеджменту. Разом з викладачем Наталією Лосенковою, методисткою відділу нормативно-правового забезпечення освітньої діяльності, керівники закладів освіти сформували дорожню карту з упровадження системи внутрішнього контролю у роботу очолюваної установи та відкорегували плани вебінарів на серпень з урахуванням найбільш актуальних та "гарячих" управлінських викликів. Школа продовжуватиме роботу у серпні та чекає всіх охочих!

Перший рік навчання у школі – дуже важливий період у житті всієї родини. Не лише у дитини змінюється її соціальна роль, але й життя її батьків наповнюється новими подіями та емоціями.

Відділ організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості Донецького ОБЛІППО пропонує батькам майбутніх першокласників-чомучок та педагогам області новий відеоролик на тему «Батькам і вчителям малечі про цікаві та корисні речі. Розвиваємо здібності – плекаємо талант».

Щороку 28 липня в Україні відзначається День хрещення Русі-України. Відзначення цього державного свята було офіційно встановлено Указом Президента України № 668 від 25 липня 2008 року та присвячено до дня пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Київської держави.

Сторінка 1 із 105