Новини інституту

08 грудня 2017 року в м. Києві Національним Олімпійським Комітетом України був проведений Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування внутрішнього світу дитини засобами художньої культури в процесі олімпійської освіти». 

Протягом 2017 року працювала обласна лабораторія освітніх технологій «Інтегроване навчання», де вчителі різних навчальних дисциплін навчалися по-новому конструювати інтегровані уроки, переймали досвід колег з інших міст та районів, ознайомлювалися з авторськими інтегрованими спецкурсами, а також брали участь у конкурсі авторських методичних розробок, які згодом увійшли до однойменного збірника «Інтегроване навчання». 

Щирими рядками поета рідного краю Миколи Джмеля вітала учениця 11 класу Слов'янської загальноосвітньої школи № 12 Харченко Катерина шановних гостей, що зібралися 08 грудня 2017 року на зустріч із самим автором цих слів. Понад 200 учителів української мови та літератури, бібліотекарів загальноосвітніх шкіл Донеччини приїхали сьогодні в гостинну Слов'янську загальноосвітню школу – інтернат І-ІІІ ступенів № 1. 

07.12.2017 відбулося четверте заняття постійно діючої дистанційної школи для вчителів інформатики, які викладають у старшій школі, «Програмування на мові Lazarus» за темою «Введення в середовище візуального програмування Lazarus».

07 грудня 2017 року відбулося третє заняття постійно діючого семінару «Впровадження інноваційної технології «Освіта для сталого розвитку» в регіоні» з теми «Формування у дошкільників мотивації до дії і моделей поведінки в сучасному світі на засадах освіти для сталого розвитку».

06 грудня 2017 року відповідно до плану роботи Донецького облІППО відбулося чергове заняття оnline-студії з обміну досвідом «Інноваційна діяльність фахівців психологічної служби системи освіти»

06 грудня 2017 року на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» був проведений обласний постійно діючий семінар з теми «Проектна діяльність на уроках трудового навчання та технологій».

06 грудня 2017 р. на базі Слов'янської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 1 відбулося друге заняття освітянської толоки «Нова українська школа».

З 01 по 31 жовтня 2017 року проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

04.12.2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 м. Слов’янська відбувся круглий стіл з теми «Демократична культура й освіта в дусі прав людини в українській школі». 

2017 рік в Україні оголошено Роком Української революції 1917-1921 рр.  Упродовж 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах Донецької області проводяться заходи урочистого, меморіального, інформаційно-просвітницького характеру.

Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 з 01.12. по 03.12.2017 року гостинно прийняла учасників тренінгу для вчителів початкових класів за програмою «Вчимося жити разом». 

Сторінка 3 із 31