Новини інституту

Завдяки фінансовій підтримці компанії «QUARTSOFT» та за сприяння адміністрації Краматорської ЗОШ №16 (директор Шевченко Л. Г.), учні 8-9 класів: Кондратюк Артем, Хорунжий Максим та Копильцов Микита (тренер Лук’яненко А.М.) – отримали можливість узяти участь у змаганнях середньої ліги Всесвітньої олімпіади з робототехніки, яка проходила 6 травня в м. Києві в приміщенні Палацу спорту.

17 травня 2017 року відповідно до плану роботи Донецького облІППО відбулося чергове заняття Онлайн-університету «Все про здоров’я» з теми «Емоційна грамотність як чинник особистісного зростання учасників освітнього простору». 

30 березня 2017 року відбулось урочисте відкриття Х Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у Київському міському будинку вчителя.

Під керівництвом небайдужих педагогів Донеччини творчі учні області взяли участь у Всеукраїнському конкурсі ”Змагаймося за нове життя”, присвяченому Лесі Українці, який проходив у м. Полтаві й завершився святковим гала-концертом переможців у м. Чернігові. 

З лютого по квітень поточного року проходив обласний інтернет-конкурс літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу «Література» «Створи шедевр». 

11 травня 2017 року на базі технологічного факультету ДДПУ відбулося друге заняття навчального тренінгового курсу (далі ‒ НТК) «Шкільний прес-клуб як засіб формування ключових компетентностей учнів». 

11 травня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу № 1 Покровської міської ради Донецької області відбувся семінар-практикум «Використання ігрових методів навчання як засіб духовно-морального виховання дітей та учнівської молоді».

11 травня 2017 року на базі багатопрофільної гімназії Покровської міської ради Донецької області відбулася зональна педагогічна майстерня з теми «Інтеграція педагогічних та інноваційних технологій як засіб підвищення ефективності викладання фізики».

4 – 5 травня 2017 року на базі Краматорської української гімназії Краматорської міської ради Донецької області відбувся семінар-тренінг, метою якого була підготовка кращих учнів-правознавців навчального закладу до проведення екскурсій за матеріалами мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права».

4 травня 2017 року, згідно з планом Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на базі Краматорської дитячої бібліотеки «Книжчин дім» відбувся семінар-практикум за темою «Автоматизація бібліотечних процесів та інтеграція інформаційних технологій у систему роботи шкільних бібліотек»

3 травня 2017 року на базі методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради Донецької області відбулася інструктивно-методична нарада з приводу відкриття виставкової експозиції «Українська Друга світова».

27-28 квітня 2017 року на базі  Національного університету «Острозька академія» відбулася  Х Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії», у якій взяли участь понад 300 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних училищ та студентів вищих навчальних закладів України. 

Сторінка 3 із 17