Новини інституту

4 – 5 травня 2017 року на базі Краматорської української гімназії Краматорської міської ради Донецької області відбувся семінар-тренінг, метою якого була підготовка кращих учнів-правознавців навчального закладу до проведення екскурсій за матеріалами мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права».

4 травня 2017 року, згідно з планом Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на базі Краматорської дитячої бібліотеки «Книжчин дім» відбувся семінар-практикум за темою «Автоматизація бібліотечних процесів та інтеграція інформаційних технологій у систему роботи шкільних бібліотек»

3 травня 2017 року на базі методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради Донецької області відбулася інструктивно-методична нарада з приводу відкриття виставкової експозиції «Українська Друга світова».

27-28 квітня 2017 року на базі  Національного університету «Острозька академія» відбулася  Х Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії», у якій взяли участь понад 300 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних училищ та студентів вищих навчальних закладів України. 

Відповідно до договору про взаємодію Міністерства освіти і науки України та Федерації футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України із 24 по 27 квітня на базі загальноосвітньої школи I-III ступенів із профільним навчанням № 10 м. Краматорська, за присутності близько 50 фахівців фізичного виховання та глядачів, пройшов другий (очний) етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».  

Нещодавно в м. Львові на базі Українського католицького університету відбувся V Всеукраїнський історичний конкурс для старшокласників «Непізнана історія мого краю. Досягнення жителів моєї місцевості».

26.04.2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 міста Краматорська пройшов І регіональний фестиваль психологічних інновацій «Психофест інновацій». На захід з’їхалось 120 фахівців психологічних служб із різних куточків Донеччини. 

26 квітня 2017 року на базі НВК «Ліцей із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів» м. Костянтинівки для керівників міських (районних) методичних служб, учителів трудового навчання (обслуговуюча праця) та технологій  відбувся практико орієнтований семінар «Застосування проектно-технологічної діяльності на уроках трудового навчання через варіативні модулі»

Нещодавно відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів і промороликів «BOOK FASHION», який проводить кафедра видавничої справи Київського університету імені Бориса Грінченка. 

25.04.2017 р. року згідно з планом Донецького облІППО на базі Часовоярської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 8 для дітей-сиріт Донецької обласної ради проведено семінар-практикум «Корекційна спрямованість проектно-технологічної системи навчання в професійній орієнтації розумово відсталих учнів».

25.04.2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 м. Слов'янська було проведено обласний семінар у межах Обласної школи молодих керівних кадрів «Використання шкільного інформаційного простору для вдосконалення організаційно-управлінської діяльності закладу освіти». У заході взяли участь 25 представників ЗНЗ міст та районів Донецької області.

24 квітня 2017 року на базі загальноосвітньої школи № 4 м. Краматорська для директорів та заступників директорів ЗНЗ міст: Слов’янська, Краматорська та Слов’янського району відбувся майстер-клас із підготовки міжнародних проектів «Інтенсив: «Пишемо разом із ментором», метою якого було поширення досвіду серед освітянської спільноти Донеччини з пошуку грантів, оформлення проектної документації та реалізації проектів у галузі освіти.

Сторінка 4 із 17