Новини інституту

Протягом березня-липня 2017 року в місті Маріуполі науково-методичним центром департаменту освіти Маріупольської міської ради реалізується проект «Літні мовні табори» (автори: О.П.Гриньова, директор МНМЦ, Л.В.Коробченко, заступник директора МНМЦ, І.В.Целиковська, методист з іноземних мов).

Протягом чотирьох днів у м. Дніпрі 22 педагогічні працівники Донецької області пройшли навчання з проблеми «Нова українська школа: реалізація компетентнісного підходу в початковій та середній школі» (за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»).

21.06.2017 р. на базі опорної Билбасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Слов’янської районної ради відбувся семінар-нарада з головами об’єднаних територіальних громад (ОТГ), начальниками органів освіти, депутатами рад та директорами опорних шкіл ОТГ області щодо розвитку освіти у новостворених громадах Донецької області. 

16 червня 2017 року на базі територіального базового Машинобудівного коледжу ДДМА відбулися культурно-просвітницькі заходи для викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Краматорсько-Слов’янського та Бахмутського регіонів Донецької області, у тому числі, лекції за темами «Аспекти історії українського Донбасу до 1917 року», «Спільний знаменник комунізму й тоталітаризму: викриття згубності та облудності злочинної комуністичної ідеології».

Відповідно до Указу Президента України від 17 січня 2017 року № 01-00291-02/01 «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні» та з метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, а також на виконання домовленостей, досягнутих за результатами офіційного візиту Президента України до Японії, департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти розроблений регіональний план заходів, спрямованих на активізацію вивчення японської мови та культури в Донецькій області. 

Видавництво “Мандрівець” пропонує для ознайомлення навчально-методичне забезпечення для дошкільних навчальних закладів “Мовленнєва картка з картинками” та “Пригоди у Країні програмування”

06 — 08 червня 2017 року в місті Маріуполі відбувся триденний обласний захід з «Методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») для учителів, які викладають предмет «Основи здоров’я» в 5-9 класах цього міста. 

У давнину звання «БІБЛІОТЕКАР» вважалося важливим і почесним. Його отримували лише обрані. У цій роботі важливу роль відіграють фахові вміння та навички бібліотекаря. У навчальних закладах нашої області працюють тільки справжні професіонали. Підтвердженням тому є конкурс «Шкільна бібліотека – 2017»

7 червня 2017 року Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 радо зустріла гостей зі всієї Донеччини під час проведення обласного засідання методичної кав’ярні «Формування самопрезентаційної компетентності педагогічних працівників у рамках підготовки та проведення атестації» для методистів методичних кабінетів/центрів, які відповідають за організацію та проведення атестації педагогічних працівників.  

06 червня 2017 року за ініціативи відділу гуманітарної освіти обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на базі Донбаського державного педагогічного університету розпочався Тиждень підвищення кваліфікації вчителів німецької мови.

2 червня 2017 р. у м. Дружківка відбулося підсумкове у навчальному році засідання обласної творчої лабораторії з розробки та реалізації в дошкільних навчальних закладах освітнього проекту «Я і моя Україна».

Із метою формування в дітей та молоді свідомо-відповідального ставлення до життя шляхом виховання на загальнолюдських морально-етичних цінностях, відродження та поширення духовної спадщини українського народу в Донецькій області здійснюється низка заходів, серед яких – поповнення шкільних бібліотек літературою, періодичними виданнями духовно-морального спрямування.

Сторінка 1 із 17