Новини інституту

 10.01.2018 – 12.01.2018 року в м. Слов’янську на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся триденний тренінг «Вчимося жити разом» для вчителів основної та старшої шкіл. 

10.01.2018 – 12.01.2018 р. у м. Селидове на базі центральної міської бібліотеки відбувся триденний тренінг із «Методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» 

11 січня 2018 року відбулася методична онлайн-консультація «Державні вимоги до організації та змістовного наповнення викладання курсів духовно-морального спрямування». Метою заходу стало забезпечення дотримання нормативно-правових вимог до організації духовно-морального виховання в закладах загальної середньої освіти Донецької області.

02 – 03 січня 2018 року на базі Слов’янських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№ 9, 12 Слов’янської міської ради проведено семінар-практикум «Основи медіаграмотності та створення якісного журналістського контенту».

З 21.12.2017 по 23.12.2017 р. у приміщенні Краматорської ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 відбувся тренінг для вчителів початкових класів м. Краматорська за програмою проекту «Вчимося жити разом». 

Протягом року під методичним супроводом відділу менеджменту освіти та педагогічних інновацій і міжнародної інтеграції Донецького облІППО працювала Обласна лабораторія проектних технологій

Колектив Донецького облІППО вітає колегу з успішним захистом дисертації!

Дев’ятий всеукраїнський конкурс наукових, навчальних і методичних праць із проблем післядипломної освіти проводився під егідою Консорціуму закладів післядипломної освіти із залученням закладів післядипломної освіти – членів Українського відкритого університету післядипломної освіти з метою забезпечення діяльності цих інститутів у єдиному науково-методичному просторі з метою підвищення рівня навчально-методичного і науково-методичного забезпечення освітньої діяльності закладів післядипломної освіти

21-22 грудня 2017 року відбувся тренінг-семінар «Стратегії соціальної та психологічної допомоги населенню в складних життєвих обставинах» за підтримкою чеської гуманітарної організації «Людина в біді». 

20 грудня 2017 року на базі Новодмитрівського навчально-виховного комплексу Костянтинівської районної ради відбулося заняття обласної Школи-лабораторії вчителів німецької мови «Не словом, а ділом: особистісно-орієнтований підхід у процесі навчання німецької мови». 

17 грудня 2017 року ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» знову зібрав у своїх стінах близько двохсот шанувальників українського слова. Цього разу учнівська та студентська молодь, учасники обласного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, приїхала до Словʼянська для того, щоб виявити найкращих знавців рідного слова.

У м. Маріуполі 14-16 грудня 2017 року на базі НВК «Колегіум-школа» № 1 проведено тренінг за програмою «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок»). 

Сторінка 1 із 31