Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Системи управління освітою під час воєнного стану та перспективи оновлення освіти в повоєнну добу»

Захід: 5 грудня
Категорія:
Заходи інституту
Дата
5 грудня
конферція3_1

05 грудня 2022 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в онлайн-форматі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Системи управління освітою під час воєнного стану та перспективи оновлення освіти в повоєнну добу» (далі – Конференція).

Мета Конференції — систематизувати досвід науковців, практиків України та Донецької області щодо управління освітою в умовах воєнного стану та окреслити перспективи оновлення освіти в повоєнний час.

До участі запрошуються науковці, докторанти, аспіранти, методисти, керівники та педагогічні працівники закладів освіти, фахівці в галузі освіти, керівні кадри та працівники органів управління освітою територіальних громад та військово-цивільних адміністрацій, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, закладів освіти та інші зацікавлені особи.

Напрями роботи Конференції:

  1. Освіта в громаді: система управління та партнерська взаємодія під час воєнного стану (для керівників та співробітників органів управління освітою в територіальних громадах).
  2. Заклади загальної середньої освіти: від війни до миру – досвід управління (для керівних кадрів закладів загальної середньої освіти).
  3. Центри професійного розвитку: пріоритетні шляхи розвитку та антикризовий менеджмент (для керівників та співробітників ЦПРПП).
  4. Питання психології управління закладами освіти в умовах воєнного та повоєнного часу: підтримка, відновлення та розвиток.
  5. Управління у сфері спеціальної та інклюзивної освіти в умовах війни та повоєнний період (для керівників спеціальних закладів середньої освіти, спеціальних закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти, де впроваджується інклюзивна освіта, керівників інклюзивно-ресурсних центрів).
  6. Дошкільна освіта: виклики сьогодення та перспективи відновлення у повоєнний період.
  7. Управління закладами професійної (професійно-технічної) освіти під час воєнного стану: виклики та перспективи.

Робочі мови Конференції: українська, англійська.

За результатами Конференції планується видання  збірника тез.

Початок роботи Конференції о 10:30.

Покликання на трансляцію: https://youtu.be/i0aZABaLvN0

Резервне покликання: https://www.youtube.com/channel/UCyBD3UwnkNALVZBWHiHXPjA

Для участі в Конференції необхідно до 24 листопада 2022 р. заповнити та надіслати:

-        заявку (за покликанням) https://forms.gle/3WnteKkUpeguRMkJ9

-        електронний варіант тез доповіді, який прикріплюється до заявки у відповідному полі.

Детальніше про умови: https://cutt.ly/wMxmJiO

Контактна особа: Бобилева Яна В’ячеславівна, кандидат педагогічних наук, доцент. Тел.: +380 50 912 0195. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Під управлінням iCagenda