15 вересня 2022 року в онлайн-форматі відбулося чергове заняття Академії класного керівника «Сучасні форми національного виховання у відзначенні пам’ятних дат» (далі – Академія). Учасниками заходу стали понад 70 класних керівників, керівників МО класних керівників, заступників директора з ВР майже з усіх територіальних громад області.

Метою Академії було висвітлення основних аспектів організації процесу виховання із застосуванням активних методів та інтерактивних технологій у дистанційному форматі; актуалізація питання ефективності виховної роботи через урізноманітнення форм і методів відзначення пам’ятних дат; набуття практичних навичок упровадження інтегрованих технологій.

foxz2TC

Модератор заходу: Золотар Олена – методист відділу національного виховання та позашкільної освіти ДонОблІППО.

Дубяга Андрій, завідувач відділу національного виховання та позашкільної освіти ДонОблІППО, познайомив присутніх із практиками інтерактивних технологій у відзначенні пам’ятних дат.

 Протягом роботи заступники директора з виховної роботи закладів загальної середньої освіти Донецької області поділилися з учасниками Академії досвідом організації виховної роботи з використанням сучасних форм національного виховання у відзначенні пам’ятних дат. Висвітлені питання відзначення пам’ятних дат через призму «дистанційки», а також віртуальні ресурси у виховній роботі. Презентовано проєкт «Україна і українці: нам є ким пишатись».

Теоретико-методологічні основи впровадження сучасних форм національного виховання у виховний процес закладу освіти, ключові вимоги та переваги використання інноваційних практик виховної роботи в освітньому процесі – питання, розглянуті в ході заняття, що стануть у пригоді під час організації роботи з національного виховання в освітніх закладах області.

gF4UyIC

Познайомитись із матеріалами Академії класного керівника можна за покликаннями:

https://cutt.ly/IC8YGA7

https://cutt.ly/bC8YCbS

Фотоматеріали.