21.11.2022 для Покровської територіальної громади проведено онлайн-нараду щодо якості дистанційного навчання та організації роботи в умовах воєнного стану.

n2N0R0p

Упродовж заходу були обговорені юридичні аспекти організації трудових відносин в умовах воєнного стану; електронні сервіси та інструменти для дистанційного навчання; санітарний регламент проведення дистанційних уроків, зокрема синхронний та асинхронний режими;  практичні поради щодо організації дистанційного навчання на платформі Google Classroom; створення завдань за допомогою цифрових інструментів на платформі «Всеосвіта»; особливості організації онлайн-уроків у початковій школі; атестація педагогічних працівників у 2022-2023 навчальному році.

Учасники мали можливість поставити спікерам запитання й отримати кваліфіковані відповіді, перейняти корисний практичний досвід і – найголовніше – визначити для себе подальші вектори розвитку.

Матеріали наради можна знайти на сторінці відділу менеджменту загальної середньої освіти за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1HpYG7HISFXdXxnI7lCHQtPQCKx7T47AK

Фотоматеріали.