Донецький молодіжний дебатний центр запрошує освітян до участі в онлайн-тренінгу «Трансформація конфлікту», що відбудеться 20-23 березня 2023 року в додатку Zoom.

Будемо говорити про конфлікт та його природу, про трансформацію конфлікту та його мапування. Також обговоримо інструменти, що допомагають у вирішенні конфліктів, зокрема про ненасильницьку комунікацію і допомогу учнів один одному при вирішення конфліктів.

09.03.2023 03

Запрошуємо освітян, що мають бажання працювати за цією темою зі школярами. Основними критеріями для участі буде бажання інтегрувати отримані знання в освітній процес, готовність провести подібні онлайн/офлайн зустрічі у своїх школах та присутність протягом усього тренінгу.

Охочим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/JTzpYgrXixFvQiPY9 до 15 березня 2023 року. Запрошення та посилання на Zoom зустрічі будуть надіслані електронною поштою до 17 березня 2023 року.

Тренінг проходитиме у додатку Zoom упродовж 20-23 березня 2023 року щодня з 14:30-17:30. Усі учасники мають підключатись з окремого комп’ютера, мати камеру та мікрофон.

Тренінг є частиною проєкту «Трансформація конфлікту», що реалізується ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» у співпраці з Інститутом післядипломної освіти Київської області, Молодіжним центром «Нові крила» м. Нововолинська, ГО «Центр євроініціатив» м. Суми, ГО «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб», ГО «Центр розвитку молоді» м. Черкаси за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Донець за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.