Скібіна Ольга Олександрівна
завідувач бібліотеки, Член Української Бібліотечної Асоціації
Ткаченко Ганна Миколаївна
бібліотекар, Член Української Бібліотечної Асоціації

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Е-БІБЛІОТЕКА

 

Метою діяльності бібліотеки Донецького ОБЛІППО є сприяння процесу підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних, бібліотечних кадрів освітянської галузі. Бібліотека відповідно до покладених на неї завдань комплектує бібліотечний фонд вітчизняними та зарубіжними (також регіональними) документами галузевої тематики; а також матеріалами про педагогів-новаторів і передовий педагогічний досвід; галузевими фаховими періодичними та продовжуваними виданнями.

Бібліотека інституту здійснює організаційно-методичне керівництво бібліотеками ЗЗСО, ЗПТО, ЗПО області, збирає й аналізує інформацію про діяльність бібліотек закладів освіти, надає методичну та консультативну допомогу; вивчає, узагальнює, впроваджує в практику роботи бібліотек навчальних закладів Донеччини вітчизняний і зарубіжний передовий досвід, новітні інформаційні технології, а також готує публікації для професійних видань із актуальних питань бібліотечної діяльності.

Інноваційний вектор підрозділу: Інформаційно-методичний і соціокультурний супровід освітнього процесу в межах провідної теми КСГМО «Інноваційний освітній простір суспільно-гуманітарної освіти Донеччини»

Всеукраїнський конкурс "ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА"

Лідери за підсумком останніх двох конкурсів (2017 та 2020) за оцінками журі

Лідери за підсумком останніх двох конкурсів 2017 та 2020 за оцінками журі

Е-БІБЛІОТЕКА