Новини інституту

21.02.2019 р. на web-платформі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся вебінар «Організаційно-педагогічний супровід підготовки учнів до обласного та Всеукраїнського турніру з історії» для методистів МК, керівників МО, учителів-наставників та учнів – учасників обласного турніру з історії.

20.02.2019 в межах дистанційної школи «Розв'язок олімпіадних завдань мовою Python» (https://olymp.eschool.dn.ua/) відбулося друге он-лайн заняття для вчителів інформатики.

19-20 лютого 2019 року на базі Великоновосілківської гімназії відбувся дводенний тренінг «Життєві навички для активного громадянства» для педагогічних працівників основної та старшої школи Великоновосілківського району.

20 лютого 2019 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної освіти розпочався новий цикл роботи кластера «STEM-освіта» обласної творчої лабораторії «Сучасні освітні тренди» для методистів міських (районних) МК (МЦ)

19.02.2019р. на web-платформі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся вебінар «Використання здоров’язбережувальних технологій на уроках мистецьких дисциплін» для методистів МК, керівників МО, учителів мистецьких дисциплін.

18-19 лютого 2019 року на базі НВК «загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» Мирноградської міської ради за підтримки МОН України, Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні і ЄС, ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» відбувся тренінг «Життєві навички для активного громадянства» для освітян м. Мирнограда.

19.02.2019 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся тренінг для вчителів економіки, математики, керівників закладів освіти з теми «Формування компетентності підприємливості у сучасному закладі освіти

18.02.2019 на базі Краматорської ЗОШ І-ІІІ ст. № 35 Краматорської міської ради в межах ПДС «Профільне навчання в умовах реформування освіти в Донецькій області» відбулося перше заняття з організації профільного навчання, метою якого було визначено формування готовності керівників закладів загальної середньої освіти до вдосконалення моделі допрофільної підготовки та профільного навчання.

 

11-16 лютого в м. Волноваха на базі ЗОШ № 5 за підтримки МОН України, Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ЄС, ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» відбулися три дводенні тренінги для вчителів основної та старшої школи «Життєві навички для активного громадянства» в рамках проекту «Посилення участі підлітків у житті школи та громади».

На Донеччині дійшов логічного завершення ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. 16 лютого 2019 року Краматорська українська гімназія привітно зустріла переможців ІІІ (обласного) етапу цього престижного серед молоді філологічного змагання, що популяризує українську мову.

15 лютого 2019 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проходив семінар «Учнівські дослідницькі практики з історії» за участю Темірової Н. Р., доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри спеціальних галузей історичної науки Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця).

15 лютого 2019 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 відбувся ІІ (очний) тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019» (далі – Конкурс).

Сторінка 1 із 62