Новини інституту

Із метою виявлення й розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до науково-дослідницької діяльності в Україні проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

 

13 червня 2018 року в Донецькому облІППО  було проведено круглий стіл «Актуальні питання підсумків атестації педагогічних працівників області в 2017-2018 навчальному році».

13.06.2018 року обласна школа новаторства керівних і педагогічних працівників дошкільної освіти провела перше засідання у мальовничому світі дитинства — Санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації (СОЦСР) «Смарагдове місто» за темою «Соціальна реабілітація дошкільників в умовах СОЦСР».

12.06.2018 за ініціативою Краматорського ММК на базі Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 представниками Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено управлінську (не)конференцію «Досягнення, відкриття та шляхи розвитку універсального освітнього простору Нової української школи»

8-10 червня 2018 року відбувся IV Львівський фестиваль гуманної педагогіки. Провідна тема заходу – «Сім’я – лоно культури людства». 

З реалізації Концепції «Нова українська школа», регіональної Програми розвитку освіти «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017-2020 роки» 8 червня 2018 року Донецький облІППО зібрав творчих педагогів, готових до оновлення освітнього простору закладів освіти, на регіональний Фестиваль «КОЛА УСПІХУ».

07 червня 2018 року на базі НВК «колегіум-школа» №28 міста Маріуполя був проведений обласний постійно діючий семінар із теми «Трудове навчання у Новій українській школі».

7 червня 2018 року згідно з планом Донецького облІППО відбувся семінар-практикум за темою «Інноваційні форми роботи бібліотеки: сучасні технології візуалізації інформації»

Тема мінної безпеки актуальна як ніколи. На сьогодні Україна — одна з найбільш забруднених мінами й вибухонебезпечними предметами країн. 

 

31 травня 2018 року двері Центру позашкільної роботи м. Краматорська відчинилися для учасників очного (фінального) етапу обласного фестивалю мистецької творчості «Європа з нами, ми з Європою», присвяченого Дню Європи в Україні.

30.05.2018 року на платформі Донецького облІППО відбувся вебінар для вчителів мистецтва та музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти

22-23 травня 2018 року за підтримки Донецького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» в отельному комплексі «Полярна ведмедиця» м. Святогірська департаментом освіти і науки Донецької ОДА та Донецьким облІППО проведено педагогічну конференцію «Досягнення, відкриття та шляхи розвитку універсального освітнього простору ОТГ»

Сторінка 1 із 46