Новини інституту

Згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 19.02.2020 року на базі Бахмутського міського центру дітей та юнацтва відбувся практико-орієнтований семінар «Методична майстерня «Практичне застосування новітніх технологій виховної системи в умовах НУШ в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами»

19.02.2020 року в м. Лиман на базі Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лиманської міської ради відбувся перший з 14 запланованих Зональний навчально-розвивальний воркшоп «Впровадження нової концепції «Спорт заради розвитку та миру».

18.02.2020 р. у межах обласної управлінської майстерні «Менеджмент у Новій українській школі» відбувся семінар «Діяльність керівників щодо організації ефективного та безпечного освітнього середовища», учасниками якого стали 36 осіб.

18 лютого 2020 року відбулося заняття № 1 авторської творчої майстерні «Використання ігрових технологій в освітній діяльності щодо популяризації духовно-культурної спадщини українського народу» (майстер – Юлія Вікторівна Шафранова, заступник директора з виховної роботи навчально-виховного комплексу № 1 Покровської міської ради Донецької області).

11-12 лютого в межах фінського проєкту «Навчаємось разом» у м. Київ відбулась робоча нарада для керівників обласних ІППО та департаментів (управлінь) освіти і науки, до якої долучилась в. о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юлія Бурцева.

Протягом місяця тривала посилена підготовка переможців ІІІ етапу до участі в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Заняття проходили як очно, так і в режимі онлайн. Загалом 209 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти пройшли підготовку та перевірили власні можливості щодо участі у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 12-13 лютого 2020 року на базі Навчально-виховного комплексу № 1 Покровської міської ради Донецької області був проведений тренінг із національно-патріотичного виховання «Україна – це ми!».

13 лютого 2020 року на базі комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Маріупольської міської ради Донецької області» було проведено заняття № 1 школи професійної майстерності організаторів виховної роботи (ШПМ ВР) «Розвиток фахової майстерності педагогів щодо формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості».

13 лютого в новому комп’ютерному класі Донецького ОБЛІППО відбулася робота кластеру «Створення іміджу сучасного освітнього закладу» обласної творчої лабораторії (ОТЛ) «Сучасні тренди в освіті».

13 лютого 2020 року конференц-зал Донецького ОБЛІППО втретє зібрав дошкільну спільноту області в складі методистів ММК, РМК, ОТГ, вихователів-методистів та вихователів ЗДО на презентаційний меседж «Програма «Впевнений старт» — впроваджуємо із задоволенням».

13 лютого 2020 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося перше заняття лабораторії творчого бібліотекаря за проєктом «Інноваційні зміни в роботі бібліотек ЗЗСО на засадах бенчмаркінгу» за темою «Шкільна бібліотека: вийти за межі»

13.02.2020 р. на базі Донецького ОБЛІППО відбулося перше установче заняття кластера «Єврохаб – модель сучасної комунікації», що проходить у межах обласної творчої лабораторії «Сучасні тренди в освіті» (ОТЛ).

Сторінка 1 із 91