Новини інституту

13 червня 2019 року в антикризовому медіацентрі м. Краматорська відбувся круглий стіл «Упровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику», учасниками якого стали понад 50 педагогів Донецької та Луганської областей, представники Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій, управлінь освіти, методичних кабінетів Краматорської та Лисичанської міських рад, журналісти, військові.

Ранок 13 червня для учнів Донеччини, які беруть участь у литовсько-українському проекті «Сприяння освітнім ініціативам у Новій українській школі: на шляху до змін – 2019», розпочався надзвичайно урочисто – зустріччю з послом Швеції у Литві М. Лундквіст та вже знайомим послом України у Литві В. Яценківським.

12 червня 2019 року в бізнес-центрі SA&GA відбулось урочисте нагородження переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, IV етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України, конкурсів за підтримки Міністерства культури України та їх педагогів-наставників «Талант. Інтелект. Творчість». Урочисте нагородження проходило під патронатом Донецької обласної державної адміністрації.

12 червня 2019 року переможці ІІ (фінального) етапу ХІІ Олексиних читань «Олекса Тихий і виклики нашого часу» за сприяння громадської організації «Товариство Олекси Тихого» здійснили просвітницьку подорож до Києва.

Візит українських учнів до Литовської Республіки в розпалі. 12 червня відбулася зустріч із литовськими школярами гімназії М. Бержишки, де було презентовано досвід самоврядування в освітньому закладі, при чому представляли його самі гімназисти.

11 червня продовжився візит дітей Донеччини у Вільнюс за литовсько-українським проектом «На шляху до змін – 2019». Працювали активно і плідно. Під час тренінгу з директором Центру дітей і молоді Литви, президентом асоціації неформальної освіти Валдисом Янкаусом було проведено ґрунтовну роботу щодо розуміння власних цінностей, цілей та самореалізації.

8 червня 2019 року в м. Краматорськ відбувся Фестиваль освітніх інновацій «Освітній Хайп». Учасниками фестивалю стали 16 учнівських команд із Донецької та Луганської областей. Фестиваль проходив у приміщенні Донбаської державної машинобудівної академії.

8 червня 2019 року учні Донецької області розпочали подорож до Литовської республіки в рамках проекту співробітництва «Сприяння освітнім ініціативам у Новій українській школі: на шляху до змін – 2019». Можливість поїхати здобули ЗЗСО № 7 ВЦА м. Торецька, Маріупольська ЗОШ № 26, Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня, Краматорська українська гімназія та Верхньоторецький НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Ясинуватського району.

06.06.2019 року для керівників закладів загальної середньої освіти відбувся тренінг «Ненасильницьке спілкування в управлінні освітою», метою якого було визначено: сприяння вдосконаленню компетентності керівників закладів загальної середньої освіти щодо забезпечення якісного психолого-управлінського супроводу освітнього процесу.

Передостанній день навчання в Литві особливо насичений: команда українських освітян відвідала литовську прогімназію «Ажуолино». У відкритому діалозі були отримані відповіді на найважливіші питання щодо успішної організації освітнього процесу, особливостей впровадження програми протидії булінгу, сучасних методів навчання. Учасники проекту були запрошені на уроки з базових дисциплін, де змогли переконатися у високій результативності системи, за якою працює гімназія.

03 червня 2019 року в м. Краматорськ на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 розпочався тренінг для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів (практичних психологів) з метою застосування єдиних підходів до комплексної оцінки розвитку дітей, підвищення фахової компетентності працівників інклюзивно-ресурсних центрів, якості оцінки спроможності дітей з особливими освітніми потребами до навчання та отримання різноманітних форм навчання. До навчання долучилися 22 практичних психологи інклюзивно-ресурсних центрів Донецької області.

Саме під таким гаслом відбулося навчання у Школі молодого вчителя в період з 4 по 6 червня.

Сторінка 1 із 74