Новини інституту

15 серпня 2018 року у м. Краматорську відбулася зустріч спеціалістів з інформування про мінну небезпеку, а саме: Данської Ради у справах біженців/Данської Групи з розмінування, освітян Донецького облІППО Департаменту освіти Донецької області, інституту модернізації змісту освіти, представників міжнародної організації дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

26-29 червня 2018 року на базі Національного університету «Острозька академія» відбулися заняття Літньої школи з академічної доброчесності, у яких взяли участь 39 науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів освіти України.

 

02.07.2018 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні (м. Київ) та громадської організації «Здоров’я через освіту» відбувся семінар-тренінг «Оцінка, аналіз і планування заходів щодо вдосконалення пілотних закладів освіти відповідно до концепції «Безпечна і дружня до дитини школа».

01.07.2018 року в стінах Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась урочиста подія, присвячена першому випуску студентів відновленого факультету підготовки та перепідготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Психологія».

За сприяння дитячого фонду UNICEF Костянтинівський заклад дошкільної освіти № 31 «Мир» відвідала Посол доброї волі Японії Агнес Чан.

 

На виконання Указу Президента України «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні» від 17.11.2000 № 1245/2000, згідно з розпорядженням заступника голови Донецької обласної державної адміністрації І.С. Стокоза від 13.06.2018 № 0.6/16я-2977/4-18, з метою вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни, їх подвигу та жертовності, рекомендуємо 22 червня 2018 року в закладах освіти Донецької області відзначити День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

 

Із метою виявлення й розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до науково-дослідницької діяльності в Україні проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

 

Рік німецької мови в Україні, що став визначною подією 2017-2018 навчального року, урочисто завершився 15-16 червня у м. Києві освітнім конгресом «Школа майбутнього – шанси та перспективи», проведеного Міністерством освіти і науки України та Ґете-інститутом в Україні за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні, Австрійського культурного форуму в Києві та Посольства Швейцарської Федерації в Україні.

13 червня 2018 року в Донецькому облІППО  було проведено круглий стіл «Актуальні питання підсумків атестації педагогічних працівників області в 2017-2018 навчальному році».

13.06.2018 року обласна школа новаторства керівних і педагогічних працівників дошкільної освіти провела перше засідання у мальовничому світі дитинства — Санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації (СОЦСР) «Смарагдове місто» за темою «Соціальна реабілітація дошкільників в умовах СОЦСР».

12.06.2018 за ініціативою Краматорського ММК на базі Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 представниками Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено управлінську (не)конференцію «Досягнення, відкриття та шляхи розвитку універсального освітнього простору Нової української школи»

8-10 червня 2018 року відбувся IV Львівський фестиваль гуманної педагогіки. Провідна тема заходу – «Сім’я – лоно культури людства». 

Сторінка 1 із 47