Новини інституту

Слова відомої пісні стали лейтмотивом практичного заняття на курсах підвищення кваліфікації для вихователів ДНЗ «Сучасні підходи до національно-патріотичного виховання дошкільників» (керівник курсів – О. Стягунова, завідувач відділу дошкільної освіти Донецького облІППО)

19 жовтня 2017 року за ініціативи відділу української мови та літератури Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено міжрегіональну веб-конференцію «Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» у контексті Нової української школи».

19 жовтня 2017 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Слов’янської міської ради відбувся ІІ етап Обласного фестивалю «Мій кращий урок німецької мови». 

Насиченими, цікавими, інтерактивними виявилися 17 та 18 жовтня 2017 року. З педагогами початкової школи опорних навчальних закладів Донецької області працювали вчителі початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І ступеня «Джерельце»

18 жовтня 2017 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 в межах роботи Обласної лабораторії освітніх технологій  відбувся семінар із теми «Особливості використання та функціонування педагогічної моделі «перевернутий клас» 

18 жовтня 2017 року на базі загальноосвітньої школи № 15 м. Слов’янська в межах роботи Школи методиста-початківця відбувся обласний семінар-практикум із теми «Аналіз та планування як стратегічний підхід в організації методичної роботи.

18 жовтня 2017 року в м. Києві проведений Національний круглий стіл «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення» для фахівців обласних Інститутів післядипломної педагогічної освіти, які опікуються зазначеними питаннями

17 жовтня 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Краматорська вперше був проведений обласний науково-практичний семінар з теми «Реалізація принципів полікультурності в технологічній освіті школярів» для вчителів трудового навчання та технологій. 

З 13 по 15 жовтня 2017 року в комунальному підприємстві «Обласний дитячо-молодіжний оздоровчо-санаторний комплекс «Перлина Донеччини» м. Святогірська  пройшов тренінг для вчителів початкової, основної та старшої школи за проектом «Вчимося жити разом»

13 жовтня 2017 року відбувся web-семінар за темою «Роль протестантських церков і релігійних організацій у піднесенні релігійної, культурної і соціальної сфери України»

У межах Року німецької мови в Україні з 18 по 22 вересня 2017 року було проведено І етап обласного фестивалю «Мій кращий урок німецької мови». Мета фестивалю – обмін та популяризація досягнень, методичних знахідок творчих учителів німецької мови області, поширення їх досвіду.

10 жовтня 2017 року завершила роботу обласна авторська творча майстерня з теми «Розвиток фахової майстерності вчителів фізики щодо проведення фізичного експерименту та практикуму» (з досвіду роботи вчителя фізики, учителя-методиста, відмінника освіти України Касьяна Григорія Степановича). 

 

Сторінка 1 із 23