Новини інституту

15 серпня 2017 року стартував триденний тренінг для педагогів освітніх закладів м. Маріуполя в межах регіонального проекту школи саморозвитку «Психосоціальна підтримка особистості в складній життєвій ситуації». 

Упродовж 25 червня – 06 липня 2017 року поруч із м. Вижниця Чернівецької області відбувся семінар з питань духовно-морального виховання дітей та молоді.

Організаторами заходу виступили Національний університет «Острозька академія», Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, благодійний фонд «Живи, Буковино». 

 11 серпня 2017 року в м. Харкові відбувся семінар, присвячений 15-річчю Видавничої групи «Основа», одному з лідерів на ринку педагогічної преси. Директор видавництва Грішина Інна Іванівна привітала всіх учасників семінару з 15-річчям видавництва.

Із 14 по 24 липня 2017 р. в Індонезії, місті Джок’якарта, відбулася Міжнародна олімпіада з фізики. Мета змагань – підтримка обдарованої молоді, зміцнення міжнародного співробітництва в галузі освіти та науки, розширення гуманітарних контактів між державами світу, спрямованих на інтеграцію до європейського та світового освітнього простору.

Із 9 по 12 липня 2017 року в м. Краматорську на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 35 проведено навчальний чотириденний тренінг для педагогів пілотних шкіл Донецької області з питань упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

З 4 по 8 липня у м. Ірпінь делегація Донецької області у складі Капінус Н.О., Заріцького О.О., Усачової О.В. була учасником тренінгу для тренерів з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

На базі ЗОШ №10 м. Торецька протягом червня було організовано роботу Літньої художньо-естетичної профільної школи «Сузір’я» у рамках освітнього округу №4 м. Торецька. В округ входить чотири школи: ЗОШ № 10, ЗОШ № 13, ЗОШ № 7, ЗОШ № 12. 

Оприлюднено підсумки 3-го (всеукраїнського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017». Конкурс проводиться з 2010 року та сприяє підвищенню престижу бібліотечної професії, популяризації педагогічних здобутків, поширенню кращого досвіду, новітніх методик і прогресивних форм роботи.

26-29 червня 2017 року делегація Донецької області у складі науково-педагогічних працівників Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, керівників та педагогів загальноосвітніх шкіл мм. Бахмута, Вугледара, Маріуполя та Костянтинівського району взяла участь у роботі ІІ Міжнародної літньої школи за темою «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у Європейському освітньому просторі - крок до євроінтеграційного розвитку» (Ужгород (Україна) – Дебрецен (Угорщина)).

21-23 червня 2017 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України на базі пансіонату «Лагуна Бриз» (с. Чорноморка Очаківського району Миколаївської області) проведено ХІ Всеукраїнську школу методичного досвіду з художньо-естетичної освіти та виховання «Мистецтво в освітньому просторі школи: Україна – Європа – Світ».

23-25 червня 2017 року на базі Національного університету «Острозька академія» відбувся І Всеукраїнський з’їзд педагогів із предметів духовно-морального спрямування за участі понад 300 представників органів державної влади, наукових установ, навчальних закладів з усіх регіонів України. Головною метою з’їзду було визначити перспективи вдосконалення духовно-морального виховання дітей і молоді в України.

Протягом березня-липня 2017 року в місті Маріуполі науково-методичним центром департаменту освіти Маріупольської міської ради реалізується проект «Літні мовні табори» (автори: О.П.Гриньова, директор МНМЦ, Л.В.Коробченко, заступник директора МНМЦ, І.В.Целиковська, методист з іноземних мов).

Сторінка 1 із 18