Новини інституту

19.04.2018 для вчителів інформатики старшої школи був проведений вебінар «Особливості розв'язання олімпіадних задач з інформатики»

18 квітня 2018 року відбулося друге заняття постійно діючого семінару «Громадянська освіта в українській школі: виклики та перспективи» за темою «Методика опрацювання окремих тем курсу «Громадянська освіта».

18 квітня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 міста Краматорська проведено ІІ регіональний фестиваль психологічних інновацій «Психофест інновацій», який уже став традиційним для Донецької області.

18 квітня 2018 року на базі Краматорської ЗОШ № 35 імені В. М. Шеймана відбувся семінар-практикум «Використання можливостей хмарного середовища «Офіс-365» для впровадження педагогічної технології «перевернутий клас» при викладанні фізики».

Уже втретє у поточному році ОШНК (обласна школи новаторства керівних кадрів для директорів ЗЗСО) зібрала своїх учасників у Святогірській ЗОШ І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради. Фокусом проблематики роботи членів Школи визначено пошук ідей упровадження новацій в освітній процес.

Донецьким облІППО було ініційовано проведення web-марафону «Подбай про птахів – збережи довкілля!». Метою марафону стало привернення уваги до проблеми зникнення видового різноманіття та чисельності диких птахів в ареалі Донецької області; реальна допомога їм шляхом розвішування шпаківень, дуплянок, інших пташиних домівок; презентація виконаної роботи, фото- та відеозвіти як приклад і заохочення до розширення кола громадян, небайдужих до екологічних проблем.

Цьогоріч удруге Маріуполь радо приймав гостей та учасників фестивалю дитячої творчості «Європейська весна», що відбувся 12 квітня 2018 року.

12 квітня 2018 року в місті Покровську відбувся семінар для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти регіону, які проводять навчальну роботу щодо небезпеки мін та вибухонебезпечних предметів.

11 квітня 2018 року на базі Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів відбувся проблемний круглий стіл «Дорожня карта педагога-дефектолога».

 

З 25 по 30 березня 2018 року в місті Львові відбувся IV етап XXXVII Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови, у якому взяли участь учні 9-11 класів, що були визнані кращими у своїх регіонах. Команду Донецької області представляли чотири учасники:

 

Перше в цьому році заняття навчального тренінгового курсу «Шкільний прес-клуб як засіб формування ключових компетентностей учнів» відбулося 05 квітня 2018 року на базі Дружківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради.

29-30 березня 2018 року на базі Національного університету «Острозька академія» відбувся ХІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування», присвячений 1030-річчю хрещення Київської Русі – України.

 

Сторінка 1 із 42