15 грудня 2016 року завершила роботу обласна авторська творча майстерня з теми: «Профілактика кризових станів у дітей дошкільного віку засобами педагогічної терапії» (з досвіду роботи завідувача ДНЗ № 17 м. Костянтинівки Місюри Л.А., науковий керівник Стягунова О.О., завідувач відділу дошкільної освіти Донецького облІППО, кандидат педагогічних наук). Учасники майстерні – методисти ММК (РМК), вихователі-методисти та практичні психологи області – зібралися на ІІ заключну сесію з метою обмінятися досвідом та виступити з презентаціями власних доробок з актуальної для нашого регіону теми.

Засідання відбулося в дошкільному навчальному закладі № 17 «Колобок» м. Костянтинівки, де присутні поринули у яскравий світ педагогічної майстерності. Організатори заходу – Гармаш Е.В., головний спеціаліст, та Капштикова С.О., методист ММК відділу освіти Костянтинівської міської ради, створили не просто сприятливі умови для проведення заходу, а й протягом усього часу підтримували теплу, творчу обстановку, беручи участь у всіх майстер-класах.

Творчі педагоги м. Костянтинівки, упроваджуючи методику автора майстерні Місюри Л.А., представили цілий парад власних напрацювань. Кожен міг обрати майстер-клас та презентацію за власним бажанням: колір та хромотерапія, камнетерапія (стоунтерапія), імаготерапія, флористика, етнотерапія, пісочна терапія, казкотерапія, лялькотерапія та різноманітні арт-інсталяції тощо. Усе це закружляло педагогів у хорводі барв, чарівного дійства та передноворічного настрою! Педагоги поїхали додому з кейсом поробок та незабутніми враженнями, щоб найскоріше донести отриманий досвід дітям, які перебувають у кризових станах, спричинених ситуацією в регіоні, сімейними та побутовими причинами тощо. Арттерапевтична майстерність педагога допоможе нашим маленьким громадянам подолати всі негаразди, щоб дитинство стало щасливим!

Дивитись фоторепортаж...