Підбито підсумки обласного вебквесту «30 кроків: шлях до Незалежності», над яким працювала обласна творча група вчителів історії закладів освіти Донецької області. 15 освітян створили 48 різнопланових завдань для 3-х вікових категорій здобувачів освіти: 5 клас, 6-9 класи та 10-11 класи.

Квест 1

Мета організації та проведення вебквесту:

  • розширити знання учасників вебквесту про видатних постатей періоду Незалежності, особливостей розвитку української архітектури, містобудування протягом періоду Незалежності та в попередні роки;
  • ознайомити із цікавими місцями, які знаходяться на теренах України;
  • підвищити навички роботи у мережі Інтернет; 
  • сприяти розвитку ІТ-компетентності учасників освітнього процесу;  
  • сприяти командній роботі;
  • розвивати логічне та критичне мислення.

Для участі  у вебквесті до оргкомітету подано 66 заявок від команд із різних куточків Донецької області. Вітаємо переможців, лауреатів та учасників обласного вебквесту! Його результати розміщено в «Турнірній таблиці вебквесту» за покликанням:
https://nezukraine.wixsite.com/30rokiv (рубрика «Турнірна таблиця»). Для ознайомлення з балами, здобутими шкільними командами учнів, у контексті 5 кл. слід увести пароль – «5klas2144», 6-9 кл. – «6-9klas2117», 10-11 кл. – «10-11klas2119».

квест 2

Щирі слова подяки – розробникові вебквесту, учителю історії та правознавства, заступникові директора з виховної роботи КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №17 Маріупольської міської ради Донецької області» Гречці В. С.; учителям-наставникам шкільних команд-учасниць, командам учнів, які взяли активну участь, та учасникам обласної творчої групи викладачів зі створення вебквесту.

Усім долученим до вебквесту бажаємо подальших злетів, життєвого оптимізму та наснаги!