07 квітня 2023 року в онлайн-форматі для переміщених педагогів технологічної освітньої галузі Донецької області пройшла презентація з теми «Арттерапія на уроках технології». До заходу долучилося 35 педагогів, які зараз перебувають у Дніпропетровській, Вінницькій, Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій, Черкаській областях, у Гродівській, Краматорській, Миколаївській, Мирноградській, Олександрівській, Очеретинській, Покровській, Торецькій громадах Донецької області. Також долучилися колеги, які зараз перебувають за кордоном.

2O0XWj9

Головним скарбом життя є здоров’я, і щоб його зберегти, потрібно багато що знати! Такий меседж заходу презентувала Інна Каплун, учитель трудового навчання та технологій Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9.

Арттерапію вважають одним із найбільш м’яких, але ефективних методів, який дає змогу людині виразити свій внутрішній стан через художню творчість:  музикування, танок, малювання, ліплення, акторську гру тощо. Цей метод не має обмежень і протипоказань. Презентовані арттерапевтичні методи є підтвердженням формування здоров’язбережувальної компетентності в учнів як основи здорового способу життя.

Представлені сучасні об’єкти проєктно-технологічної діяльності стануть у пригоді вчителям на уроках технології Нової української школи. Родзинкою зустрічі стало використання сучасних інтерактивних вправ на платформах «Wordwаll», «Padlet», якими можна скористатися під час проведення дистанційних уроків із трудового навчання та технологій.

zhpABrR

Світлана Панченко, методист відділу STEM-освіти та інформаційних технологій, подякувала спільноті технологічної освітньої галузі, побажала творчості та набуття особистого досвіду, а також наголосила на необхідності формування здоров’язбережувальної компетентності у здобувачів освіти через практичну діяльність учителя НУШ.

Рухаємо технологічну освітню галузь, наближаємось до перемоги!

Матеріали можна переглянути за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1UMRg__YaiMHWnTXKKbtzg9G_67mHkljK?usp=sharing