25.05.2023 проведено чергове заняття Дня директора в ІППО «Менеджмент воєнного та повоєнного часу» для директорів та заступників директорів ЗЗСО Краматорської (у тому числі Сергіївка), Андріївської, Очеретинської, Миколаївської територіальних громад Донецької області. Захід об’єднав понад 70 учасників.

Упродовж заходу спікерами були розглянуті питання щодо селф-коучингу, організації кадрової роботи в умовах воєнного стану, особливості проведення внутрішнього моніторингу закладу освіти, електронного документообігу та оформленню сайтів ЗЗСО.

Про методику самопідтримки – селф-коучинг, – яка сприяє розвитку внутрішніх ресурсів людини, опануванню емоціями й почуттями і, як наслідок, – професійному вдосконаленню, ознайомила учасників заходу Тетяна Колган, декан факультету підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

Шляхи впровадження електронного документообігу, нормативно-правовий аспект та сервіси для створення кваліфікованого цифрового підпису розкрила Ганна Гладкова, завідувачка відділу менеджменту загальної середньої освіти, наголосивши на юридичних аспектах питання й рекомендаціях з боку розробників цифрових освітніх сервісів.

Тамарою Фільчаковою, методисткою відділу менеджменту загальної середньої освіти, надані методичні рекомендації щодо наповнення та оформлення сайтів освітніх закладів, розробки Положення про вебсайт закладу освіти, оформлення згоди на розміщення персональних даних у мережі "Інтернет". 

Оновлення статті 22 Закону України «Про повну загальну середню освіту»,  організацію документообігу відповідно до Закону України № 2136 від 15.03.2022 «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» та ключові новели нового Закону України від 23.02.2023 № 2937 «Про колективні угоди та договори», який ще не набрав чинності, розкрив Олександр Батюков.

Про правила, принципи та види моніторингу розповіла у своєму відеозаписі Вікторія Литвин, методистка відділу менеджменту загальної середньої освіти.

Традиційно прослухавши всіх спікерів Дня директора, учасники мали змогу зареєструватися на управлінські практикуми для подальшого вивчення запропонованих тем.

Далі буде!

Фотоальбом.