27.04.2023 проведено друге заняття Дня директора в ІППО «Менеджмент воєнного та повоєнного часу» для директорів та заступників директорів ЗЗСО Добропільської, Шахівської, Бахмутської, Великоновосілківської, Олександрівської ТГ. Сьогодні до заходу доєдналося понад 70 учасників.

aYXixBw

Упродовж зустрічі спікерами були розглянуті питання щодо селф-коучингу, організації кадрової роботи в умовах воєнного стану, особливостей проведення внутрішнього моніторингу закладу освіти, електронного документообігу та оформлення сайтів ЗЗСО.

Про методику самопідтримки – селф-коучинг, – яка сприяє розвитку внутрішніх ресурсів людини, опануванню емоціями та почуттями і, як наслідок, – професійному вдосконаленню, ознайомила учасників заходу декан факультету підвищення кваліфікації педагогічних кадрів Тетяна Колган.

VjIV8pn

Про оновлення статті 22 Закону України «Про повну загальну середню освіту», організацію документообігу відповідно до Закону України № 2136 від 15.03.2022 «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» та новели нового Закону України від 23.02.2023 № 2937 «Про колективні угоди та договори», який ще набрав чинності, розповів юрисконсульт Олександр Батюков.

kdsvg0i

Теоретичний аспект моніторингу закладу освіти розкрила методист відділу менеджменту загальної середньої освіти Вікторія Литвин. 

Ганна Гладкова, завідувач відділу менеджменту загальної середньої освіти, запропонувала слухачам алгоритм упровадження електронного документообігу, розкривши нормативно-правовий аспект питання та ознайомивши із сервісами для створення кваліфікованого цифрового підпису.

ZpUmgp0

Також керівникам ЗЗСО були надані рекомендації щодо розробки Положення про вебсайт закладу освіти та його оформлення. 

Прослухавши всіх спікерів Дня директора, учасники мали змогу зареєструватися на управлінські практикуми для подальшого вивчення запропонованих тем.

Фотоальбом.