20 вересня 2023 року в Освітньому хабі «Донеччина» відбулась майстерка «Екологічний проєкт "Трав’янчик"», до роботи якої долучилося понад 40 учасників – учителі технологічної освітньої галузі, вихователі ЗДО, керівники гуртків та учні Добропільської громади.

На сьогоднішній день актуальним залишається питання формування в учнів екологічної компетентності та особистісного ставлення до конструкційних матеріалів природного походження, сприяння прагненню до продукування й втілення власних ідей на уроках технологічної освітньої галузі. Такий меседж заходу представила Тетяна Кедь, учителька трудового навчання та технологій Дружківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради.

Набуття досвіду проєктування, уміння раціонально використовувати конструкційні матеріали, розвиток уяви та критичного мислення – усьому цьому сприяє проєктно-технологічна діяльність на уроках, зокрема під час виготовлення об’єкта «Трав’янчик», який було запропоновано зробити вчителям разом зі своїми учнями.

Діти, переглянувши особливості виготовлення такого об’єкта, зацікавились ним і пообіцяли найближчим часом показати отримані результати.

Світлана Панченко, методист відділу STEM-освіти та інформаційних технологій, подякувала учням і спільноті освітян, які долучилися до заходу, побажала творчості та набуття особистого досвіду у виготовленні цікавих об’єктів.

Рухаємо технологічну освітню галузь, наближаємось до перемоги!

Матеріали можна переглянути за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1R04qvsc-oT66v3lfSjo_hraDyF255JJw?usp=sharing