28 квітня 2023 року на базі Освітнього хабу «Донеччина» в м. Києві відбувся математичний калейдоскоп «Чи розумніший ти за п’ятикласника?» для здобувачів освіти 5-11 класів. Захід був організований і проведений освітньою локацією Лиманської ТГ за підтримки Освітнього хабу «Донеччина».

MBLXPf6

Цей день у хабі був присвячений цариці наук Математиці. Спікерки заходу, учителі математики Лиманської ЗОШ № 5 Світлана ПЕНДЮХ і Новоселівського НВК Тетяна НАБІЛЬСЬКА, під час заходу довели, що математика – це ритм, рух і життя в цілому. У цікавій формі проведені вікторини, під час яких розкривалися секрети супершвидкого множення та ділення, розв’язування розрахункових задач і представлений алгоритм удосконалення компетентностей щодо розв’язування рівнянь від 5 до 11 класу.

jkWztj1

До заходу долучилися 14 учнів закладів освіти Лиманщини: Лиманської гімназії, ЗОШ № 2, ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, ЗОШ № 5, Шандриголівської ЗОШ, Ярівської ЗОШ, Новоселівського НВК.

Робота освітньої локації продовжилася консультаціями щодо підготовки до НМТ 2023 з математики. Спікерки запропонували відео, яке допоможе випускникам подолати невпевненості як під час підготовки до НМТ, так і під час безпосередньої участі у складанні тестів.

rgIdmli

По завершенню учасники заходу зробили висновок, що математика – це один із трьох китів усіх освітніх систем у світі.