20 січня 2023 року в дистанційному форматі відбулася презентаційна сесія «Виховні наративи Дня Соборності України та Дня Героїв Крут». Учасниками семінару стали понад 100 освітян області, відповідальних за організацію виховної роботи на місцях.

SROP3nk

Модератор заходу: Білоконь Олена – методист відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти.

Завідувач відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти Дубяга Андрій окреслив історичне значення Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут, висвітлив ключові виховні наративи відзначення цих дат.

1Hq1tLp

Золотар Олена, методист відділу національного виховання, позашкільної та громадянсько-історичної освіти, познайомила з інформаційними матеріалами Українського інституту національної пам`яті до Дня Соборності України та Дня Героїв Крут,  порекомендувала учасникам заходу медійний продукт для використання на заходах у дистанційному форматі, надала корисні покликання.

Протягом роботи педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти поділилися інноваційним досвідом з відзначення пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з Днем Соборності України та Днем Героїв Крут:

  • Бугакова Світлана, учитель української мови та літератури, класний керівник 8 класу Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області («Формування національно-історичної свідомості та виховання патріотизму під час освітнього процесу»);
  • Тимохіна Ірина, заступник директора з ВР, Єрьоменко Жанна, учитель географії Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Білозерської міської ради Донецької області («Google maps як спосіб організації флешмоба до Дня Соборності»);
  • Линник Наталя, заступник директора з ВР Добропільського навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Добропільської міської ради Донецької області («Висвітлення історичного наративу Дня Соборності України та Дня Героїв Крут за допомогою авторського відеоконтенту»);
  • Кучерук Людмила, заступник директора з ВР Вугледарського навчально-виховного комплексу «МРІЯ» (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) («Соборність України – символ нашої єдності»).

jQXDx81

Учасники заходу отримали корисну інформацію та практичні рекомендації, які стануть у пригоді під час відзначення в закладах освіти Дня Соборності України та Дня Героїв Крут.

З матеріалами заходу можна познайомитись за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/15NIEnWiiu1rCvkZ8S8SmX8dSuPXOwWcy

1Pw0Q9a

Фотоматеріали.