7 квітня 2023 року делегація Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на чолі з в. о. ректора Юлією Бурцевою взяла участь у міжрегіональному фестивалі «STEAM – весна 2023», що проходив на Черкащині.

lHyCDsG

Захід відбувся на базі Корсунь-Шевченківської гімназії за участі відділу освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради, Корсунь-Шевченківського центру дитячої та молодіжної творчості, ГО «Патріоти рідного краю», об’єднавши освітян з Донецької та Черкаської областей.

JEE3alE

Під час зустрічі Віктор Шабанов, проректор з науково-методичної роботи ДонОблІППО, презентував досвід упровадження сучасних освітніх технологій на базі «Регіонального STEM-центру», який був релокований з Донеччини і наразі функціонує у м. Київ. Актуальні питання впровадження основ робототехніки та 3D-моделювання в практику шкільного вчителя висвітлив Михайло Бурлей, методист «Регіонального STEM-центру».

HRKslZw

Учасники долучилися до практичної роботи у шести локаціях, обмінювалися думками та досвідом в інтелектуальній кав’ярні. Також мали змогу отримати юридичну консультацію «Нормативно-правове забезпечення діяльності працівника закладу освіти: права обов’язки, відповідальність», яку надавав Олександр Батюков, завідувач відділу сталого розвитку громад, юрисконсульт ДонОблІППО.

7g1Huek

Фестиваль сприяв популяризації інноваційних ідей та дозволив освітянам відшукати цікаві рішення щодо впровадження STEM-освіти у власну професійну діяльність.

DxeH5LB

Фотоальбом.