На базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розпочалося підвищення кваліфікації «Нова українська школа: перехід на наступний рівень» для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, які викладатимуть у 5–6 класах Нової української школи.

НУШ

03 квітня 2023 року для вчителів англійської мови та української мови і літератури, які забезпечуватимуть реалізацію Державного стандарту базової середньої освіти, проведено організаційну нараду з питань перебігу підвищення кваліфікації. Модераторка зустрічі – Світлана Гарна, відповідальна координаторка НУШ,  завідувачка відділу мовно-літературної та мистецької освіти, кандидатка педагогічних наук, зосередила увагу слухачів на ключових моментах, особливостях навчання, можливостях для педагогів.

Звертаємо увагу, що до переліку додано предмети 6 класу; передбачено підвищення кваліфікації для асистентів учителів закладів освіти; учителів, які здійснюють індивідуальне навчання; учителів спеціальних закладів середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами та закладів загальної середньої освіти зі спеціальними класами для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та (або) сенсорними порушеннями, складними порушеннями розвитку; учителів-дефектологів ЗЗСО.

Нагадуємо, що реєстрація на підвищення кваліфікації триває. Зареєструватись можна за покликанням https://forms.gle/yckM7ZuxwwB35VrJ8.