04 квітня 2023 року на базі освітнього хабу «Донеччина» проведено онлайн-заняття для учнів 4–6 класів з теми «April Fools’ Day: How did it start?». Модераторка  заходу – Марина Мочикіна, методистка відділу мовно-літературної та мистецької освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. До заняття долучилося близько 30 учасників.

F07N89S

Розпочалася зустріч із традиційного знайомства англійською мовою і дружнього спілкування. Учні залюбки поділилися інформацією про святкування Дня сміху у своїх родинах і класних колективах. Цей день не внесено ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається і в Україні, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії, і навіть на Сході.

CJV7R8g

Здобувачі освіти дізналися нові факти про історію походження цього свята, створили кумедні неправдиві речення, згадали різноманітні першоквітневі жарти.

2vFcwQJ

Учасники заходу продуктивно попрацювати й тепер зможуть із легкістю використовувати отриману інформацію у повсякденній діяльності під час неопосередкованого спілкування англійською мовою.

XVzPGpH