19.05.2023 р. відбулося чергове заняття психологічної студії  «HUMANITY: освітні пріоритети в період змін» з теми «Основи кібербезпеки: правила безпечного спілкування в інтернеті». Учасниками студії стали близько 20 педагогічних працівників Донецької області. Модератор зустрічі – доцент кафедри педагогіки і психології ДонОблІППО, кандидат психологічних наук Малєєва Оксана.

психол студ2

Учасники студії мали змогу ознайомитися з основними ризиками, які можуть чатувати на дітей в мережі «Інтернет». Зокрема, були висвітлені такі форми небезпечної взаємодії онлайн, як секстинг, сексторшен, онлайн-грумінг, кібербулінг та інші, що мають вкрай негативні наслідки для дитини. Були розглянуті питання важливості активної позиції дорослих щодо ведення просвітницької та виховної роботи з учасниками освітнього процесу. Усі присутні отримали методичні матеріали, які можуть використовувати в подальшій роботі як з дітьми, так і з дорослими.

психол студ

Наступне заняття психологічної студії  «HUMANITY: освітні пріоритети в період змін» відбудеться 16.06.2023 о 14:00 з теми «Основи кібербезпеки: як безпечно шукати інформацію в інтернеті?». Приєднатися можна за покликанням: https://meet.google.com/uqr-dcnt-bvj. Реєстрація: https://forms.gle/vHkNyGYN75y8wuMu7