12 червня 2023 року для дітей 12-15 років відбувся онлайн-урок «Безпечно дій», який завершує серію онлайн-уроків «Школа блогерів безпеки» у межах освітньої ініціативи «Безпечна школа онлайн». Його провела для учнів 6-го класу Бахмутського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області Варкінтін Ірина Олександрівна, учитель основ здоров’я та трудового навчання, технологій, інструктор з інформування щодо ризиків вибухонебезпечних предметів, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» в номінації «Основи здоров’я».

Розпочались літні канікули і кожен проведе їх по-своєму. Заключний онлайн-урок школи було присвячено узагальненню уявлень дітей про основні правила інформаційної безпеки, способи поведінки при виникненні пожежі, правила безпечної поведінки на дорозі і в побуті, ризики мінної небезпеки.

Упродовж заходу діти презентували власні пости й відеоповідомлення про безпеку. За допомогою сучасних онлайн-інструментів Learning Apps та Jamboard виконали вправи, зредагували й сформулювали правила поведінки в різноманітних життєвих ситуаціях, закріпили правила безпеки велосипедистів.

Шановні діти і дорослі, дійте безпечно! Дбайте про власне здоров’я і добробут!

Відеозапис онлайн-уроку можна переглянути за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=WfGI6i-mY5I

Покликання на перелік уроків Школи блогерів безпеки: https://www.youtube.com/playlist?list=PLDKdnpqOZcKPEuDgDT5gn89XSizRTSdJA