Чи можна більше гордитися рідним краєм, ніж ми сьогодні?

Донеччина тримає висоту на олімпіаді з української мови та літератури! Чотири переможці з п’яти на всеукраїнському етапі!

76rs4uS

6 квітня 2023 року в гостинному Львові відбулася церемонія закриття фінального етапу ХХХІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Юних мовознавців із завершенням випробувань привітали Завгородній Д. В., заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації; Котусенко О. Ю., головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України; Шитик Л. В., голова журі, доктор філологічних наук, професор, завідувачка кафедри українського мовознавства та прикладної лінгвістики Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького; Паско О. В., голова оргкомітету, директор департаменту освіти та науки Львівської обласної військово-цивільної адміністрації. Вони подякували дітям за відданість рідному слову, глибинне захоплення українською літературою, а також насолоду поринути у світ оригінальних відповідей, мотиваційних цитат, зворушливих творів та по-дорослому усвідомлених висловів, які стали лейтмотивом супротиву України російській збройній агресії.

Пишаємося тим, що котрий рік поспіль школярі Донеччини демонструють гідний рівень знань на олімпіаді з української мови та літератури. Цьогоріч переможцями стали:

Гусєв Ілля, учень 8 класу Новогродівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 ім. Т. Шевченка, – ІІ місце (учитель Рибакова Ольга Андріївна);

Рищенко Анна, учениця 11 класу Краматорської української гімназії, – ІІІ місце (учитель Савчук Ірина Григорівна);

Паеглє Поліна, учениця 11 класу Дружківської гімназії «Інтелект», – ІІІ місце (учитель Смаглій Наталія Тимофіївна);

Лещенко Ганна, учениця 11 класу Дружківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, – ІІІ місце (учитель Бордюгова Наталія Вікторівна).

3EnaQdq

Скільки теплих слів, схвальних відгуків, нескінченних оплесків прозвучало на адресу команди з Донецької області!

Успіх Донеччини – не випадковість, а результат наполегливої праці, усвідомленого шляху до мети команди наших чудових дітей і педагогів-професіоналів. Наша робота й гідний результат дарують світлу віру, натхнення, гордість за молоде покоління, вдячність друзям-колегам за золоте серце й надійне плече.

3xT4Ujq

Дякуємо дітям, їх наставникам, команді викладачів, що працювала з переможцями ІІІ етапу олімпіади на тренувальних зборах, батькам. Щира подяка також керівнику команди Чурак Світлані Миколаївні, учительці Покровського НВК № 1, та Бурлаці Раїсі Володимирівні, учительці Краматорської школи № 12, яка представила область у складі журі всеукраїнського етапу олімпіади.

У нас попереду ще чимало перемог!

UTdwmfP