03 травня 2023 року в онлайн-форматі для переміщених педагогів технологічної освітньої галузі Донецької області пройшов майстер-клас з теми «Вітальна листівка». До майстер-класу долучилися 40 педагогів, які зараз перебувають у Київській, Чернігівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Дніпропетровській, Рівненській, Черкаській областях, а також за кордоном.

9Gvciu9

Світлана Панченко, методист відділу STEM-освіти та інформаційних технологій, у вітальному слові побажала вчителям творчості та набуття особистого досвіду щодо формування екологічної компетентності у здобувачів освіти.

VK6eaau

Авторка майстер-класу – Наталія Вишинська, учителька трудового навчання та технологій Галицинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 12 Новогродівської ТГ, – презентувала технологічну карту проєктно-технологічної діяльності з виготовлення «Вітальної листівки» з конструкційних матеріалів природного походження, що може бути використана для реалізації екологічного проєкту в 5-6 класах на уроках технології Нової української школи. Робота проходила за допомогою інтерактивних застосунків.

Z7SmtP4

Учасники заходу відзначили практичне застосування технологічної карти, яку можна використовувати під час організації проєктно-технологічної діяльності з учнями під час проведення дистанційних уроків із трудового навчання та технології.

jlu0MFJ

Рухаємо технологічну освітню галузь, наближаємось до перемоги!

Матеріали можна переглянути за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1wMc9iFtfZMLIN-32o_N5OO_3kO2SrrSa?usp=sharing