20 вересня 2023 року представники Освітнього хабу «Донеччина» стали учасниками семінару «Відкрий для себе історію свого роду» для керівників і фахівців гуманітарних штабів, хабів, центрів підтримки та надання гуманітарної допомоги, проведеного в онлайн-форматі Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

        

Власова Яна, представниця Державного архіву Донецької області, ознайомила присутніх з алгоритмом встановлення генеалогічного дерева, поділилася ресурсами, на яких можна здійснити пошук інформації про рідних, репресованих, українців, загиблих під час Голодомору та Голокосту за областями, джерелами пошуку рідних-емігрантів.

Золкіна Лілія та Олена Білозор, представниці управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, анонсували проведення обласної акції «Обійми листами», Книгу подяки Незламним, надали рекомендації щодо організації та проведення заходів до Дня захисників і захисниць, їхнього висвітлення у соцмережах.

З матеріалами, презентованими Державним архівом Донецької області, можна познайомитись за покликанням https://drive.google.com/drive/u/0/folders/11OmDAf3WeFRAM_snbo9l968i6wPF5SVg