08.05.2024 відділом природничих дисциплін та STEM-освіти проведено вебінар «НУШ: новий зміст шкільної фізичної освіти».  До заходу долучилося 60 консультантів ЦПРПП, керівників професійних спільнот та вчителів фізики.

Попри все, реформа НУШ триває і з нового навчального року - 2024/2025 - розпочинається новий етап, який охопить 7 класи закладів загальної середньої освіти. Цей етап передбачає впровадження циклу базового навчання з урахуванням нових вимог та принципів. Так, Ольга Олешко, методист відділу природничих дисциплін та STEM-освіти, звернула увагу на ключові компоненти Державного стандарту базової середньої освіти та особливості модельних навчальних програм, зупинившись на їхніх цілях, структурі та змісті.

10 травня 2024 Screenshot 3

Разом зі спікеркою заходу Ольгою Кітовою,  доценткою кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання, учасники вебінару ознайомилися з нормативною базою щодо оцінювання в НУШ.

І, як завжди, учителям була цікава тема практичного досвіду. Учителька фізики Іллінівського опорного закладу загальної середньої освіти з поглибленим вивченням іноземних мов Іллінівської сільської ради Краматорського району Донецької області Наталія Бондарева, розповіла про нові підходи до оцінювання обов’язкових результатів навчання здобувачів освіти в НУШ.

10 травня 2024 Screenshot 2

Сподіваємося, що процес модернізації змісту і методики викладання фізики в Новій українській школі буде сприяти розвитку  ключових компетентностей здобувачів освіти, які необхідні для успішного навчання та самореалізації в сучасному світі.

10 травня 2024 Screenshot 6

По завершенню вебінару учасники заходу отримали матеріали, які допоможуть підготуватися до викладання фізики за стандартами НУШ.

З матеріалами заходу можна ознайомитися за покликанням: http://surl.li/togkf


За інформацією відділу природничих дисциплін та STEM-освіти.