15 травня 2024 року енергійні шукачі таємниць та нових знань, учасники Центру вивчення державної мови «СловоДвір», здійснили захопливу подорож океаном маловідомих фразеологізмів.

За штурвалом лайнеру була вчителька української мови та літератури Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Катерина Васильєва.

15.05.24 137

Наче справжні Колумби та Магеллани, вправні учні-мореплавці досліджували коштовні скарби української мови, відкривали нові острови синонімічних та антонімічних фразем, знаходили неповторні перлини народної мудрості. Учасники та учасниці пірнали з аквалангом у глибини фразеологічного океану, щоб дізнатися таємниці виникнення стійких сполук слів. Вправні дослідники, виконуючи інтерактивні завдання, впевнено долали будь-які перешкоди на шляху до знань, навіть якщо це піратський корабель чи нашестя медуз! Натхненні багатством мовного океану, словодвірці створювали креативні малюнки до улюблених фразеологізмів за допомогою інтерактивного сервісу Аutodraw.

15.05.24 138

15.05.24 139

Лайнер повернувся в порт, проте цікава мандрівка Центру вивчення державної мови «СловоДвір» триває. Подорожуймо разом бурхливим та неосяжним океаном рідної мови щосереди о 9.00 за посиланням https://meet.google.com/rcu-bnta-qdn .

15.05.24 140

За інформацією відділу мовно-літературної та мистецької освіти.