06 лютого 2024 року відділом мовно-літературної та мистецької освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено традиційну онлайн-консультацію «Особливості підготовки та проведення конкурсів, олімпіад, методичних заходів з іноземних мов у 2024 році». Категорія учасників – консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівники предметно-методичних комісій учителів іноземних мов, учителі англійської, німецької, французької, новогрецької мов. До заходу долучилося понад 160 іноземних філологів Донеччини.

Модераторки заходу Світлана Гарна, завідувачка відділу мовно-літературної та мистецької освіти, кандидатка педагогічних наук, та Марина Мочикіна, методистка відділу мовно-літературної та мистецької освіти, ознайомили присутніх із планом роботи відділу на перше півріччя 2024 року; роз’яснили умови участі в фахових та учнівських конкурсах та міжкурсових заходах і проєктах; анонсували проведення занять для внутрішньо переміщених осіб в центрі вивчення англійської мови «English Space» освітнього хабу «Донеччина».

Проведена онлайн-консультація стала не лише джерелом нових знань та ідей, але й підтвердила силу спільноти вчителів іноземних мов області: натхненних, активних, талановитих, творчих. Бажаємо, щоб ці цінні моменти взаємодії надихнули учасників на подальші досягнення в професійній сфері.

З відеозаписом заходу та матеріалами онлайн-консультації можна ознайомитись за покликанням:

https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1kkQiWoPZHXtE-bgMNgKMETIIZUE5SF0s.