24 лютого 2024 року відкрилися обласні відбірково-тренувальні збори з навчальних предметів до IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Збори проходитимуть у дистанційному форматі.  Протягом кількох днів учасники разом із науковцями, учителями області в онлайн-режимі готуватимуться до наступного етапу олімпіад. Усього до відбірково-тренувальних зборів запрошено 120 учнів та учениць закладів загальної середньої освіти Донеччини.

географія1

географія2

географія3

Сьогодні зібралися юні географи. Найкращі знавці географії готові отримувати нові знання та вдосконалювати навички роботи з картографічним матеріалом, слухати лекції, опрацьовувати додатковий матеріал та занурюватися у світ природних процесів та явищ. До підготовки претендентів на участь у IV етапі олімпіади з географії залучено семеро вчителів ЗЗСО Бахмутської, Краматорської, Слов’янської, Маріупольської громад.

збори 1

збори 2

збори 3

збори 4

24 лютого почалися відбірково-тренувальні збори з історії. На вступному занятті, яке провела доктор історичних наук Ольга Лаврут, учасники розглянули типи завдань та їх зміст, проаналізували завдання і відповіді ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії. До роботи зі школярами долучилося вісім педагогів зі Слов’янська, Новогродівки, Краматорська, Черкаського, Костянтинівки, Добропілля, науковці Донецького національного університету імені Василя Стуса та Донецького обласного ІППО. Програма зборів передбачає роботу з візуальними джерелами, пам’ятками історії та культури. Учасники розвинуть хронологічну, просторову, логіко-математичну компетентності, зануряться в питання формування української нації.

право1

право2

право3

Цього суботнього дня також розпочалися відбірково-тренувальні збори  до IV етапу олімпіади з правознавства. Під час організаційної наради дітей ознайомили з порядком проведення зборів, розкладом занять, технічними вимогами щодо спостереження за написанням контрольних робіт.

Ганна Дергачова, доцент кафедри міжнародної економіки і правознавства Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», провела практичне заняття з теми «Цивільне право України» у вигляді конкурсних змагань. Вона відзначила достатній рівень підготовки  учасників зборів, який вони продемонстрували під час розв’язання правових завдань. Питання, які викликали утруднення, розкривалися по ходу заняття. Заняття з питань регулювання сімейних відносин провела Ганна Лазарчук, адвокат, член Ради адвокатів України.  15 викладачів долучилося до проведення занять і контрольних робіт під час зборів з правознавства. 

фізика1

фізика2

24 лютого розпочалися й відбірково-тренувальні збори для визначення претендентів щодо участі у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Протягом тренувальних зборів викладачі згідно з розкладом працюватимуть з учнями на платформі "Olymp". Там вони проводитимуть тестові та контрольні роботи. За допомогою платформи "Meet" тренери та учні зможуть обговорювати особливості розв’язання завдань. Тренувальні збори стануть не лише часом підготовки, а й часом удосконалення навичок.

хімія

Цього дня розпочалися відбірково-тренувальні збори до участі в IV етапі Всеукраїнської  олімпіади з хімії. Тренери зборів привітали учасників, побажали їм успіхів і натхнення. Програма зборів буде насиченою, цікавою та корисною. Вона містить тренувальні вправи, тестові завдання з різних розділів хімії, розв’язання задач, розгляд теоретичних питань.

Вітаємо учасників і педагогів-наставників з початком зборів, бажаємо позитивних емоцій і вражень від  спілкування найкращих фахівців з найталановитішими учнями Донеччини!