01 квітня 2024 року у межах підвищення кваліфікації вчителів математики відбувся тренінг з теми «Експрес-підготовка учнів до ЗНО/НМТ: загальні методи розв’язування рівнянь, нерівностей та їх систем». Учителі математики мали нагоду долучитися до важливого діалогу щодо ефективних методів підготовки учнів до ЗНО/НМТ з розв’язування рівнянь, нерівностей та їх систем. Модератором тренінгу виступила Світлана Воробйова, завідувач відділу математики, інформатики та технологій.

1 5

Одним із ключових аспектів обговорення було застосування штучного інтелекту у системі підготовки до ЗНО/НМТ. Учасники разом зі Світланою Воробйовою розглянули різноманітні можливості, які надають інтелектуальні системи для індивідуалізованої підготовки, а також для аналізу результатів тестування та визначення слабких сторін учнів.

Особливу увагу було приділено методам розв’язування нерівностей, оскільки вони є одним із ключових елементів у навчанні математики. Учасники під керівництвом Ірини Волошиної, методиста відділу математики, інформатики та технологій, долучилися до практичних вправ та обговорення різних підходів до розв’язання нерівностей, зокрема методу інтервалів.

2 5

Тренінг закінчився практичними вправами з використання графічного калькулятора Desmos при розв’язанні рівнянь та нерівностей. Учасники отримали практичний досвід роботи із цим інструментом та переконалися у його ефективності для вивчення та викладання математики.

Протягом тренінгу педагоги області отримали корисну інформацію та практичні рекомендації щодо організації ефективної підготовки учнів до НМТ з математики в умовах воєнного стану.  

За інформацією відділу математики, інформатики та технологій.