Новини інституту

26.02.2020 року відбулося заняття № 1 «Створення е-контенту з історії та правознавства: ключові вимоги» для вчителів історії, правознавства, громадянської освіти – учасників творчої групи.

26 лютого 2020 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся постійно діючий семінар «Інтеграція освітнього процесу в умовах концепції Нової Української школи» для вчителів трудового навчання та технологій.

26 лютого 2020 року в стінах Краматорського економіко-гуманітарного ліцею №8 ім. В. Стуса відбувся І зональний семінар-практикум «Реалізація наскрізних змістових ліній на уроках української мови та літератури. Підприємливість і фінансова грамотність».

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Українською федерацією учнівського спорту 23 лютого в спортивному комплексі «Меридіан» в м. Київ провели Всеукраїнський фінал Cool Games. Започатковано захід у 2018 році задля створення цікавих та яскравих уроків фізичної культури та масового залучення молоді до рухової активності.

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 24 грудня 2019 року № 1/9-790 «Щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні», з метою виховання на ідеалах демократії, поцінування гідності, прав і свобод людини, у закладах освіти Донецької області в лютому 2020 року проведено заходи, присвячені пам’яті полеглих Героїв Небесної Сотні.

21 лютого на базі Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Слов’янської міської ради відбувся другий із 14 запланованих зональних навчально-розвивальних воркшопів «Впровадження нової концепції «Спорт заради розвитку та миру».

20-21 лютого на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для вчителів закладів загальної середньої освіти області було проведено дводенний тренінг для підготовки тренерів у межах Національного  Проєкту з фінансової грамотності.

20 лютого 2020 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 відбувся очний тур ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2020» (далі – Конкурс). Метою Конкурсу є підтримка талановитих педагогів закладів позашкільної освіти, сприяння їх творчій самореалізації та стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності.

20 лютого кафедра суспільно-гуманітарної освіти Донецького ОБЛІППО запросила вчителів історії, правознавства та громадянської освіти – учасників творчої групи з теми «Створення хрестоматії з історії України для учнів 11 класу ЗЗСО» на перше заняття. Оскільки ці дисципліни є соціально спрямованими, то не дивно, що порушувалися питання вивчення певних явищ, подій та проблем із різних ракурсів.

Згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 19.02.2020 року на базі Бахмутського міського центру дітей та юнацтва відбувся практико-орієнтований семінар «Методична майстерня «Практичне застосування новітніх технологій виховної системи в умовах НУШ в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами»

19.02.2020 року в м. Лиман на базі Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лиманської міської ради відбувся перший з 14 запланованих Зональний навчально-розвивальний воркшоп «Впровадження нової концепції «Спорт заради розвитку та миру».

19.02.2020 р. на вебплатформі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся вебінар «Організаційно-педагогічний супровід підготовки учнів до обласного та Всеукраїнського турніру з історії» для методистів МК, керівників МО, учителів-наставників та учнів – учасників обласного турніру з історії. У заході взяли участь понад 70 осіб.

Сторінка 1 із 92