У межах проекту «Інший погляд», запроваджений відділом менеджменту освіти та педагогічних інновацій Донецького облІППО, з 01.12.2016 р. по 26.12.2016 р. було створено веб-вітрину, на якій члени ОШНК розмістили самопрезентацію управлінської діяльності, розповіли про особливості колективу та школи. Окрім цього, керівникам було запропоновано розповісти про власні уподобання та здібності – словом, розкрити свої таланти, про які ми ще досі не знали.

У заході взяли участь педагоги Іллінівської спеціалізованої школи І-ІІ ступенів Костянтинівського району, Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (заступник директора з НВР Г.Б. Гончарова), Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 ім. Тараса Шевченка (директор Л.Ф. Самоздра), Златоусівської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів (директор О.А. Барабаш), Новоалександрівського НВК (директор Д.Б. Літвінова), Покровської багатопрофільної гімназії (заступник директора з навчально-виховної роботи Л.З. Братишкова), Маріупольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 (директора Ю.Ф.Тарасова), Родинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 (заступник директора з навчально-виховної роботи Д.С. Савицька), Допропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 (заступник директора з навчально-виховної роботи Н.М. Ульєнко).

Ознайомитися з відеоматеріалами можна за посиланням https://sites.google.com/s/0Bzzw0taT02HQdENuMHVVdUhWdU0/p/0Bzzw0taT02HQRzVFdU1Lb3hTS1k/edit