Із 23 по 25 грудня 2016 року в м. Одесі відбувався фінальний етап XVI Всеукраїнської інтернет-олімпіади з базових дисциплін: фізики, математики, хімії, біології, географії, економіки.

Фінальному (очному) етапу цього змагання передували два заочних тури, які традиційно проходили влітку.

Для участі у фіналі були відібрані від 10 до 15 учнів із кожного предмета (із кожної паралелі 9, 10, 11-х класів).

Донецьку область на заключному етапі олімпіади з фізики представляв Олександр Хасай, учень 11 класу Маріупольського міського ліцею (учитель-наставник Бабенко Микола Федорович).

Участь у цьому змаганні вимагала досить серйозних і фундаментальних знань із предмета. Основними його учасниками були переможці обласних та всеукраїнських олімпіад – склад конкурентів досить сильний. Тому Олександр досить сильно й завзято готувався зі своїм учителем-наставником, займаючись практично щодня по кілька годин.

За підсумками олімпіади, наш земляк досяг найкращого результату, ставши абсолютним переможцем серед учнів 11 класу з фізики, отримавши Диплом I ступеня та пам'ятні подарунки.

Йому вдалося випередити своїх головних конкурентів із кращих ліцеїв та гімназій Києва, Харкова, Вінниці, Львова та інших обласних центрів. Згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, він може брати участь у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики, минаючи попередній відбір. Цього права удостоюються призери фінального етапу Всеукраїнської інтернет-олімпіади, які отримали дипломи I та ІІ ступенів.

 

Проведення олімпіади супроводжувалося культурною програмою.

Олександр Хасай має за мету одержати перемогу на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади та гідно виступити й на міжнародних змаганнях.

У майбутньому він мріє стати студентом Київського національного університету імені Т. Шевченка та навчатися на фізичному факультеті квантової теорії поля.

Вітаємо Олександра з успішним виступом, черговою перемогою, зичимо йому натхнення, віри у власні сили, наполегливості в підготовці до підкорення найвищих вершин у 2017 році!

Ми віримо в тебе, Олександре! Бажаємо успіху!!!