Учні шкіл Донецької області, їх учителі та батьки взяли участь у церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я– журналіст!», що відбулася 23 грудня 2016 року в приміщенні Національної спілки журналістів України. Організатори конкурсу – Видавничий дім «ОГО», Національний університет «Острозька академія» та управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

Цьогоріч учасники конкурсу «Я–журналіст!» уперше готували роботи в трьох номінаціях – статті, фото й відео. На вибір конкурсантів були запропоновані три теми – «Цікаве поряд», «Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті» та «Перший університет України: до 440-річчя Острозької академії».

На конкурс було надіслано 508 робіт із 20 областей України, 120 із них були створені учнями Донеччини, тобто кожна четверта робота. Більше 20 робіт надійшло з м. Покровська.

Нагороджували переможців Сергій Томіленко, перший секретар Національної спілки журналістів України, Віталій Голубєв, головний редактор Видавничого дому «ОГО». Віталій Голубєв відзначив надзвичайно високий рівень учнівських робіт та повідомив про особливості цьогорічних змагань. Конкурс «Я – журналіст» проводиться з 2009 року. Упродовж цього часу (без урахування даних про конкурс 2016 року) його учасниками стали 768 учнів 8-11 класів і студентів профтехучилищ та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з 21 області України та Криму. Чимало переможців конкурсу «Я  журналіст!» нині професійно працюють у журналістиці, є штатними працівниками засобів масової інформації, членами Національної спілки журналістів України. Інші здобувають фах журналіста в провідних вищих навчальних закладах України.

Представляємо наших земляків–переможців конкурсу!

НОМІНАЦІЯ «СТАТТЯ» (на конкурс надіслано 450 робіт)

Дипломами ІІ ступеня нагороджено:

  • Василинчук Юліану, ученицю 11 класу Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 40 ім. Є.М. Миська (керівник Кучугура Н.І.);
  • Ланцева Олексія, учня 10 класу Стрітенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району; 
  • Рачапову Ельвіру, вихованку секції «Журналістика» Бахмутського міського центру дітей та юнацтва (керівник Герасименко Е.М.).

Дипломами ІІІ ступеня нагороджено:

  • Ващенко Тетяну, ученицю 10 класу Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (керівник Касумова О.В.);
  • Іванова Владислава, учня 8 класу Анадольського НВК Волноваського району (керівник Іванова О.І.);
  • Малютіну Анастасію, ученицю 10 класу Маріупольської загальноосвітньої школи № 34; 
  • Ткаченко Анастасію, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 м. Краматорська (керівник Григор’єва І.О.).

НОМІНАЦІЯ «ВІДЕО» 

Дипломом І ступеня нагороджена

  • Народна студія телебачення та преси «Рожевий слон» Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля за документальний фільм «Музикант під вогнем» (колективна робота).

Дипломами ІІ ступеня нагороджено:

  • Петренка Кирила, учня 9 класу багатопрофільної гімназії м. Покровська (керівник Піскунова О.А.).

Заохочувальну відзнаку в номінації «Відео»  за оригінальність отримав Тюрев Микита, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 м. Костянтинівки (керівник Пугачова Л.Р.).

Спеціальною відзнакою Національної спілки журналістів України 
нагороджено Папакицю Ірину, ученицю 9 класу спеціалізованої школи № 8 м. Маріуполя.

Щиро вітаємо переможців, їх наставників, батьків та  бажаємо нових творчих звершень!

Дивитись фоторепортаж...