У межах міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування сталого розвитку Донеччини 2020-2025 роки», яка реалізовується департаментом освіти і науки спільно з департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, 20 жовтня у м. Слов’янську на базі Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів проведено перший навчальний семінар із питань охорони довкілля та сталого розвитку.

Організатор – ТОВ «Еко інвест груп». До заходу, що проходив у змішаному форматі, очно долучилися ті учасники, які мали сертифікат про вакцинацію. Семінар об’єднав 30 освітян, працівників комунальних підприємств, управлінців органів місцевого самоврядування. Серед спікерів – представники Хмельниччини, Рівненщини, Київщини.

Розглянуто основні засади інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом, питання зміни стану водних ресурсів агросфери, упровадження ідей сталого розвитку в закладах освіти регіону. Учасники дізналися про еколого-просвітницьку діяльність на території Слов'янської міської територіальної громади, а також про роботу з молоддю в контексті збереження водних ресурсів. Окреслено шляхи впровадження ідей сталого розвитку у Новій українській школі.

3axHFZH

FpzLHUh

На прикладі Хмельницької області розглянуто досвід впровадження процедури стратегічної екологічної оцінки. Увагу зосереджено на оцінках впливу на довкілля, зокрема на основних помилках при проходженні процедури.

oaWUKwr

Учасники обмінялися думками щодо можливості залучення молоді до заходів, які популяризують цілі сталого розвитку, оскільки саме молоде покоління формує свідомість майбутнього.

WhyoVlp

У планах організаторів – проведення подібних семінарів у різних населених пунктах Донецької області. Заходи проводяться з метою поширення екологічної інформації, методичних рекомендацій і матеріалів природоохоронної тематики задля впровадження в освітню та господарську сфери принципів сталого розвитку та охорони довкілля.

ZXPeSRC

Усі фото...