02 листопада в режимі онлайн на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників і керівників закладів освіти відбувся тренінг «Система освітнього менеджменту в територіальній громаді».

Blp3vo3

Z5DYDne

Під час роботи розглянуто питання виконання повноважень у сфері освіти в межах територіальної громади. Окрема увага — веденню обліку дітей дошкільного, шкільного віку й учнів; забезпеченню відкритості та прозорості у роботі органів управління освітою.

Yq8weq4

У ході виконання практичних вправ управлінці вдосконалювали навички роботи зі створення проєктів документів, аналізу відкритих джерел інформації тощо.

Тренінг проведено в межах реалізації проєкту «Створення центру сталого розвитку громад Донецької області». Проєкт реалізується ГО «Збалансований розвиток – Схід» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Європейського Союзу у партнерстві з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

wpVS3RR