26 жовтня на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в режимі онлайн для керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників і керівників закладів освіти проведено тренінг на тему «Система та механізми забезпечення академічної доброчесності». До роботи долучилося 66 учасників із 19 територіальних громад Донецької області.

PZ18H0X

33z44FR

Під час тренінгу увагу зосереджено на змісті академічної доброчесності, умовах її дотримання всіма учасниками освітнього процесу, основних її порушеннях та відповідальності. Освітяни пройшли самоперевірку у формі тестування щодо використання плагіату у своїй професійній діяльності, виконали вправу на визначення причин академічної недоброчесності з використанням методу «Фішбон», побудували систему академічної доброчесності за технологією ментальних карт. Використовуючи інструменти брейнрайтингу, учасники пропонували ідеї щодо вдосконалення механізмів забезпечення академічної доброчесності.

UaZqs6M

Тренінг проходив у межах реалізації проєкту «Створення центру сталого розвитку громад Донецької області» з метою залучення територіальних громад до процесу формування принципів збалансованого розвитку в умовах децентралізації.

Проєкт реалізується ГО «Збалансований розвиток – Схід» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Європейського Союзу у партнерстві з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Усі фото.