Фахівці відділу менеджменту загальної середньої освіти разом із викладачами кафедри управління та адміністрування ДонОблІППО вкотре попрацювали в межах ІІІ сесії «Дня директора в ІППО. 5 клас НУШ у практиці керівника школи» 22.09.2022 р. До роботи долучилися понад 70 керівників ЗЗСО із Криворізької, Курахівської, Лиманської, Мар’їнської, Миколаївської, Мирноградської, Нікольської, Новодонецької, Олександрівської, Очеретинської, Покровської, Світлодарської, Селидівської, Сіверської, Торецької, Черкаської, Удачненської територіальних громад.

OLKo0p2

Під час вебінару викладач кафедри управління та адміністрування Батюков О. Г. розглянув деякі аспекти юридичного супроводу діяльності закладу освіти в умовах воєнного стану: зміни до законодавства, пошук актуальної інформації, порядок укладання розпорядчих документів тощо. Із деканом ФПКПП Колган Т. В. учасники опрацювали питання педагогічної інтернатури, а з Гладковою Г. В., завідувачем відділу менеджменту загальної середньої освіти, говорили про оцінювання у 5 класі: види контролю, свідоцтво досягнень, критерії і шкали. Завідувач кафедри управління та адміністрування Абизов В. Є. розкрив напрями та перспективи професійної орієнтації в 5-6 класах НУШ, а також тему соціального підприємництва в ЗЗСО. Також до заходу долучився завідувач відділу національно-патріотичного виховання Дубяга А. П. з корисною інформацією зі свого напрямку роботи для керівників ЗЗСО.

Учасники заходу активно ставили запитання спікерам та мали змогу записатися на управлінські практикуми або короткострокове підвищення кваліфікації з метою заглиблення в певні теми.

Z6BtFfJ

Фотоматеріали.