15.09.2022 р. фахівці відділу менеджменту загальної середньої освіти разом із викладачами кафедри управління та адміністрування ДонОблІППО продовжили роботу ІІІ сесії «Дня директора в ІППО. 5 клас НУШ у практиці керівника школи». До роботи долучилися понад 90 керівників ЗЗСО із Бахмутської, Білозерської, Великоновосілківської, Вугледарської, Гродівської, Добропільської, Дружківської, Комарської, Костянтинівської, Краматорської територіальних громад.

SFXzDXh

Під час вебінару викладач кафедри управління та адміністрування Батюков О. Г. розглянув деякі аспекти юридичного супроводу діяльності закладу освіти в умовах воєнного стану: зміни до законодавства, пошук актуальної інформації, порядок укладання розпорядчих документів тощо. Завідувач кафедри управління та адміністрування Абизов В. Є. розкрив напрями та перспективи професійної орієнтації в 5-6-х класах НУШ, а також тему соціального підприємництва в ЗЗСО. Із деканом ФПКПП Колган Т. В. учасники опрацювали питання педагогічної інтернатури, а з Гладковою Г. В., завідувачем відділу менеджменту загальної середньої освіти, говорили про оцінювання у 5-му класі: види контролю, свідоцтво досягнень, критерії і шкали.

Учасники заходу активно ставили запитання спікерам та мали змогу записатися на управлінські практикуми або короткострокове підвищення кваліфікації з метою заглиблення в певні теми.

Фотоматеріали.