Стартував новий навчальний рік в умовах війни. Сьогодні кожен розуміє: завдання вчителя на своєму фронті − забезпечити максимально якісну освіту, адже нам потрібне інтелігентне молоде покоління, що разом із нами відбудовуватиме країну після перемоги. А для цього необхідні міцні знання!

Саме тому питання підготовки до ЗНО не втрачає актуальності.

ik4RS9y

14 вересня відповідно до плану ДонОблІППО відділ мовно-літературної освіти запросив поділитися досвідом у царині зазначеного питання учительку Краматорської української гімназії, заслуженого вчителя України Ірину Григорівну Савчук. Тож учителі Донеччини та інших областей нашої держави долучилися до вебінару «Підготовка до ЗНО з української мови та літератури: практичні поради й техніки».

Учні Краматорської української гімназії кілька років поспіль презентують високі результати ЗНО з української мови та літератури. То в чому секрет успіху?

Ірина Григорівна не тільки висвітлила традиційні методи, але й презентувала авторську систему роботи, запросила (хоч і віртуально) до стін свого закладу, «познайомила» з учнями, запропонувала спробувати  різноманітні прийоми «на смак».

jyjJOGo

Запис вебінару доступний сьогодні на сайті філологів-україністів Донеччини за покликанням https://cutt.ly/5C5mL1t

Відділ мовно-літературної освіти ДонОблІППО висловлює подяку Ірині Григорівні й зичить натхнення, подальших успіхів, творчих злетів!

Фотоматеріали.