Четверта консультаційна щотижнева нарада для відповідальних за проведення ІІ етапу предметних олімпіад у громадах Донецької області пройшла 30 листопада 2022 року. Ці консультації проводяться відділом організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з метою організаційно-методичної підтримки освітян області, які опікуються проведенням ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

fnpvDnJ

Консультаційна нарада стосувалася проведення ІІ етапу олімпіад, що відбудуться цими вихідними, 03-04 грудня 2022 року. В онлайн-зустрічі, на якій спікерами виступили Галина Ломакіна, проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти ДонОблІППО, відповідальні за організацію і проведення олімпіад з української мови та літератури, правознавства, інформатики, хімії, узяли участь понад 50 представників громад Донеччини.

iL3Rv3C

Під час наради обговорювались організаційні моменти проведення інтелектуальних змагань із зазначених навчальних предметів у дистанційному форматі із забезпеченням заходів безпеки, пов’язані із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 тощо.

b5MHidm

Щиро вдячні працівникам інституту, учасникам заходу за активну участь. Бажаємо учасникам олімпіад, які відбудуться цими вихідними, досягти намічених цілей і прийти до перемоги!

K99ivkj