Тривають консультаційні наради, які проводяться Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти для підтримки представників громад області, що опікуються проведенням ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

 

plXMq5V

25 листопада 2022 року було організовано чергову онлайн-зустріч, на якій спікерами виступили Галина Ломакіна,  проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, відповідальні за організацію і проведення олімпіад та відділ організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості.

Консультаційна нарада стосувалася проведення ІІ етапу олімпіад з астрономії, екології, новогрецької мови та літератури, німецької та французької мов, які відбудуться цими вихідними, 26-27 листопада 2022 року. До зустрічі приєдналося близько 30 представників громад Донецької області, на якій обговорювалися питання проведення інтелектуальних змагань із зазначених навчальних предметів у дистанційному форматі, дотримання принципів академічної доброчесності тощо.

Щира подяка всім учасникам онлайн-наради за небайдужість та активність. Бажаємо перемоги всім здобувачам освіти, які будуть змагатися цими вихідними!

Фотоматеріали.