16 вересня для директорів центрів професійного розвитку педагогічних працівників відбулася щотижнева онлайн-нарада, метою якої є підтримка діяльності ЦПРПП області в умовах воєнного стану у 2022 р.

wjjz1Uu

Завідувач відділу менеджменту загальної середньої освіти ДонОблІППО Ганна Гладкова привітала учасників заходу, поінформувала про новини в освітянській сфері, зокрема про доповнення та оновлення навчального контенту Всеукраїнської школи онлайн – державної цифрової платформи для дистанційного та змішаного навчання школярів 5-11 класів. До кінця 2022 року на платформу будуть додані уроки, тести та матеріали для самопідготовки з 18 дисциплін для учнів 5-11 класів. Також експерти ЮНІСЕФ у партнерстві з Міністерством освіти і науки розробили спеціальний порадник для вчителів, у якому зібрали ідеї активностей для школярів. Вправи рекомендовано виконувати у бомбосховищі під час повітряної тривоги, щоб нормалізувати емоційний та фізичний стан дітей. Активності будуть цікаві дітям усіх вікових груп та містять креативні завдання зі створення стендапів, музики, малюнків тощо.

Перед учасниками заходу виступив також завідувач відділу атестації педагогічних кадрів Олександр Коваленко, який ознайомив директорів ЦПРПП з особливостями атестації у 2022-2023 рр. та відповів на всі запитання, які цікавили педагогічних працівників.

SR5W0LX

Також до заходу традиційно долучилася декан ФПКПП Тетяна Колган, яка проконсультувала учасників вебінару щодо організації підвищення кваліфікації на жовтень.

Директори ЦПРПП отримали корисну інформацію, консультативну підтримку та налаштувалися на активну роботу.

avyFDim