Під таким гаслом з 1 до 31 жовтня 2022 р. відбувся Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

6caTyei

Донеччина, як і вся країна, 24 лютого прокинулася в іншому світі. У цьому світі сусідня країна скидає бомби та запускає по нас ракети, руйнує наші школи, домівки, вокзали, лікарні, університети, музеї, бібліотеки, спалює на попіл нескорені міста й села, знищує українські книжки.

Щодня даючи відсіч ворогу, ми будуємо сучасну, міцну українську державу. Це – наш шлях. Ми крок за кроком наближаємося до НАТО та Європейського Союзу, і саме це в недалекому майбутньому стане запорукою непорушності наших кордонів, гарантією безпеки прийдешніх поколінь, чинником економічного зростання. Українці вистоять у цій кривавій війні, переможуть ворога та будуть жити у вільній Україні, прославлятимуть і збагачуватимуть її, захищатимуть і зміцнюватимуть, зроблять усе для того, щоб нащадки жили у вільній і квітучій країні! Отже, в умовах війни особливого значення набуває національно-патріотичне виховання.

9EdWBmQ

Попри надскладні умови роботи, освітяни Донецької області з непохитною вірою в перемогу України гідно взяли участь у Місячнику під гаслом «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».

Бібліотекарі, педагоги-організатори, заступники директорів з НВР, класні керівники, поети і письменники, волонтери з 15 громад чотирьох районів області провели разом з учнями різноманітні заходи: конкурси, флешмоби, презентації книжок, зустрічі із захисниками України, свята рідної мови, майстер-класи, інформаційні години тощо.

Для поширення інформації про проведені заходи в межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек звіти з досвіду шкільних бібліотек Донецької області (фотозвіти, колажі, буктрейлери, презентації, відеоролики) розміщені на сайті бібліотеки Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти https://cutt.ly/2MSWwJ4.

Проведені заходи сприяють втіленню основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 6 червня 2022 р. № 527.

Фотоматеріали.