22 вересня 2022 р. з нагоди святкування обласного Дня дошкілля у вебпросторі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся виставковий марафон «Дошкілля без меж». Захід проходив із метою популяризації дошкільної освіти, удосконалення професійної майстерності педагогів у цей складний для країни час.

У святкуванні взяли участь понад 100 педагогів закладів дошкільної освіти з Покровської, Бахмутської, Торецької, Сергіївської, Білозерської, Селидівської, Добропільської, Очеретенської, Олександрівської, Новогродівської, Лиманської, Курахівської, Мирноградської, Андріївської, Великоновоселківської та Гродівської територіальних громад.

22.09.2022 дошкілля

З вітальним словом виступила в. о. ректора ДонОблІППО Юлія Бурцева, наголосивши на великому потенціалі педагогів закладів дошкільної освіти Донеччини.

Ольга Стягунова, доцент кафедри педагогіки і психології, привітала педагогічних працівників та запропонувала перегорнути сторінки святкувань Дня дошкілля минулих років.

Дошкільна освіта Донеччини поранена, але жива і бореться. Під час військових дій складно організувати освітній процес у закладах дошкільної освіти, але попри труднощі талановитим працівникам це вдається.

Методист відділу дошкільної освіти Алла Сопільник запропонувала переглянути відеоролики з життя дошкілля в цей складний для всіх рік.

Детальніше з матеріалами виставкового марафону можна ознайомитися за покликанням:  https://cutt.ly/VVnJltI

Фоторепортаж